Thursday, December 06, 2018

PLNY LALA and Nickelodeon Poland Collaborate on New Limited Edition SpongeBob SquarePants Clothing Line

Polish streetwear brand PLNY LALA in cooperation with Nickelodeon Poland (Polska) to launch a colourful brand-new limited edition clothing collection inspired by Nickelodeon's hit animated series, SpongeBob SquarePants!


The line launched today, Thursday 6th December 2018, as part of Nickelodeon International's SpongeBob Gold campaign, and is exclusively available to purchase in the pop-up shop in PLNY LALA store at Mokotowska 26 in Warszawa, Poland, and online at www.plnylala.pl.

The collection features sweatshirts, t-shirts with prints, sweatpants and underwear (including socks and pants), as well as bags and belts, all featuring colours seen in the iconic TV series, including shades of gold, yellow and pink, and characters from the beloved show, in a range of sizes (XXS - L). Items in the range are priced between 39.00 - 599.00 PLN (roughly $10.36 - $159 USD).

To celebrate the launch of the SpongeBob SquarePants streetwear collection, PLNY LALA hosted a sponge-tastic launch party at their new boutique on Mokotowska street on Thursday 6th December 2018, which was attended by a galaxy of stars, including: Lara Gessler, Anna Dec, Justyna Nagłowska, Natalia Klimas, Marta Kuligowska and Monika Miller!

Check out the collection (including photos from the line's lookbook), as well as photos from the PLNY LALA x SpongeBob launch party, below!:


WARSZAWSKA LALA X SPONGEBOB RELAXED WHITE TEE


KISS X SPONGEBOB RELAXED SUNNY TEE


NO. 1 X PATRICK STAR CLASSIC ROSE TEE


WARSZAWSKA LALA X SPONGEBOB CLASSIC BLACK TEE


WARSZAWSKA LALA X SPONGEBOB REGULAR ROSE SWEATSHIRT


LALA X SPONGEBOB ROSE SWEATPANTS


KISS X SPONGEBOB REGULAR BLACK SWEATSHIRT


LALA X SPONGEBOB BLACK SWEATPANTS


NO.1 X PATRICK STAR ROSE HOODIE


KISS X SPONGEBOB FUNKY SUNNY GOODIE


NO.1 X PATRICK STAR BLACK PANTIES


NO.1 X PATRICK STAR BLACK TOP


KISS X SPONGEBOB JUMPER BLACK MINI DRESS


WARSZAWSKA LALA X SPONGEBOB ROSE BOMBER JACKET


LALA X SPONGEBOB FREE BLACK TOTE BAG


WARSZAWSKA LALA X SPONGEBOB FREE ROSE TOTE BAG


LALA X SPONGEBOB SUNNY BELT


LALA X PATRICK STAR ROSE BELT


LALA X PATRICK STAR WHITE SOCKS


LALA X SPONGEBOB ROSE SOCKS


PLNY LALA x SpongeBob Launch EventAnna Dec - premiera kolekcji PLNY LALA x SpongeBob


Monika Miller - premiera kolekcji PLNY LALA x SpongeBob


Piotr Kędzierski - premiera kolekcji PLNY LALA x SpongeBob


Anita Rojczyk z mężem - premiera kolekcji PLNY LALA x SpongeBob


Elisa Minetti (Dyrektor Kreatywna i projektantka PLNY LALA) i Michał Rejent - premiera kolekcji PLNY LALA x SpongeBob


Joanna Orleańska z córką- premiera kolekcji PLNY LALA x SpongeBob


Aga Zaryan - premiera kolekcji PLNY LALA x SpongeBob


Justyna Jeger Nagłowska - premiera kolekcji PLNY LALA x SpongeBob


Nina Cieślińska - premiera kolekcji PLNY LALA x SpongeBob


Dorota Czaja - premiera kolekcji PLNY LALA x SpongeBob


Elisa Minetti - premiera kolekcji PLNY LALA x SpongeBob


Marta Kuligowska - premiera kolekcji PLNY LALA x SpongeBob


Lara Gessler - premiera kolekcji PLNY LALA x SpongeBob


From Noizz.pl:

Byliśmy na premierze nowej cukierkowej kolekcji PLNY LALA x SpongeBob

Marka streetwearowa PLNY LALA we współpracy z kanałem Nickelodeon, przygotowała limitowaną kolekcję inspirowaną światem SpongeBoba Kanciastoportego. Wpadliśmy na premierę do nowego butiku marki przy ul. Mokotowskiej w Warszawie.

W kolekcji SpongeBob Gold stworzonej przez Elisę Minetti, dominują odcienie złota, różu oraz żółtego, ulubionego koloru SpongeBoba, w charakterystycznych dla PLNY LALA streetwearowych odsłonach.

Na kolekcję SpongeBob Gold składają się przede wszystkim oversizowe bluzy, t-shirty z nadrukami oraz spodnie dresowe i bielizna. Wizerunek SpongeBoba i Patryka pojawił się także na wielu dodatkach, w tym na kolorowych skarpetkach, torbach oraz paskach.

- Praca nad kolekcją była dużym wyzwaniem, ale i okazją do świetnej zabawy. Przygotowując ją byłam pod wrażeniem tej prostej i zabawnej historii dwojga przyjaciół. SpongeBob i Patrick zderzają się niejednokrotnie z cynizmem otaczającego ich świata, ale zawsze triumfuje ich pozytywne nastawienie - tłumaczy Elisa Minetti, dyrektor kreatywna i projektantka marki PLNY LALA.

- Choć czasem popełniają błędy, to wyjątkowo wdzięczne postaci, obdarzone ogromnym optymizmem. Zależało mi, by właśnie ten optymizm dominował w kolekcji. Jeśli reakcją na nią będzie uśmiech, to znaczy, że plan się powiódł - dodaje.

Lookbook nowej kolekcji do obejrzenia poniżej, a relację z premiery znajdziecie na naszym Instastories.

Limitowaną kolekcję SpongeBob Gold będzie można kupić od 6 grudnia w pop-up store PLNY Lala przy ulicy Mokotowskiej 26. Wybrane modele z kolekcji dostępne będą także w sklepie internetowym www.plnylala.pl.

###

From Zeberka.pl:

WITAJ W ŚWIECIE RADOSNYCH KRESKÓWEK, CZYLI NOWA KOLEKCJA PLNY LALA X SPONGEBOB

Zobaczcie, co znalazło się w nowej kolekcji.

Nowa kolekcja przygotowana przez PLNY LALA we współpracy z kanałem Nickelodeon Polska jest w 100% inspirowana światem Spongeboba Kanciastoportego, którego wszyscy pamiętamy z zabawnych kreskówek. Spongebob i Patrick są wszędzie - na bluzach, spodniach, t-shirt’ach i bieliźnie. I chociaż jesteśmy już dorosłe, to kochamy ten dystans i powrót do lat dziecięcych dzięki markom streetwearowych. Zobacz, które elementy z kolekcji pokochałyśmy od pierwszego wejrzenia!

Kolekcja SpongeBob Gold stworzona przez Elisę Minetti, założycielkę marki PLNY LALA, inspirowana jest kolorowym światem SpongeBoba Kanciastoportego. Dominują zatem odcienie złota, różu oraz żółtego, czyli ukochanego przez SpongeBoba koloru, w charakterystycznych dla PLNY LALA streetwearowych fasonach. W kolekcji SpongeBob Gold znajdziemy przede wszystkim oversizowe bluzy, t-shirty z nadrukami oraz spodnie dresowe czy bieliznę. Wizerunek SpongeBoba i Patryka znajdziemy także na wielu dodatkach, w tym na kolorowych skarpetkach, torbach oraz paskach.

Ubrania są dostępne od 6 grudnia w sklepie PLNY LALA na ul. Mokotowskiej 26 oraz w sklepie internetowym www.plnylala.pl.

“Praca nad kolekcją była dużym wyzwaniem, ale i okazją do świetnej zabawy. Przygotowując ją byłam pod wrażeniem tej prostej i zabawnej historii dwojga przyjaciół. SpongeBob i Patrick zderzają się niejednokrotnie z cynizmem otaczającego ich świata, ale zawsze triumfuje ich pozytywne nastawienie. Choć czasem popełniają błędy, to wyjątkowo wdzięczne postaci, obdarzone ogromnym optymizmem. Zależało mi, by właśnie ten optymizm dominował w kolekcji. Jeśli reakcją na nią będzie uśmiech, to znaczy, że plan się powiódł”, mówi Elisa Minetti, dyrektor kreatywna i projektantka marki PLNY LALA.

ZOBACZ TEŻ: ZARA WYPUŚCIŁA NOWĄ KOLEKCJĘ CIEPŁYCH PŁASZCZY, KTÓRE SĄ IDEALNE NA ŚWIĘTA

My kochamy szczególnie bluzę No1 oraz klasyczne koszulki z napisem “Warszawska Lala” z dołączonym wizerunkiem Spongeboba.

A jak Wam się podoba?

###

From Vers-24:

PLNY LALA I SPONGEBOB W NOWEJ LIMITOWANEJ KOLEKCJI

Marka streetwearowa PLNY LALA we współpracy z kanałem Nickelodeon Polska, przygotowała limitowaną kolekcję inspirowaną światem SpongeBoba Kanciastoportego. Ubrania będą dostępne od 6 grudnia w pop-up store PLNY LALA na Mokotowskiej 26 oraz w sklepie internetowymwww.plnylala.pl.

Kolekcja SpongeBob Gold stworzona przez Elisę Minetti, inspirowana jest światem SpongeBoba Kanciastoportego, bohatera kultowej animacji Nickelodeon. Dominują zatem odcienie złota, różu oraz żółtego, ulubionego koloru SpongeBoba, w charakterystycznych dla PLNY LALA streetwearowych fasonach. Na kolekcję SpongeBob Gold składają się przede wszystkim oversizowe bluzy, t-shirty z nadrukami oraz spodnie dresowe i bielizna. Wizerunek SpongeBoba i Patryka pojawił się także na wielu dodatkach, w tym na kolorowych skarpetkach, torbach oraz paskach.

“Praca nad kolekcją była dużym wyzwaniem, ale i okazją do świetnej zabawy. Przygotowując ją byłam pod wrażeniem tej prostej i zabawnej historii dwojga przyjaciół. SpongeBob i Patrick zderzają się niejednokrotnie z cynizmem otaczającego ich świata, ale zawsze triumfuje ich pozytywne nastawienie. Choć czasem popełniają błędy, to wyjątkowo wdzięczne postaci, obdarzone ogromnym optymizmem. Zależało mi, by właśnie ten optymizm dominował w kolekcji. Jeśli reakcją na nią będzie uśmiech, to znaczy, że plan się powiódł”, mówi Elisa Minetti, dyrektor kreatywna i projektantka marki PLNY LALA.

Serial SpongeBob Kanciastoporty, stworzony przed Stephena Hillenburga, zadebiutował na antenie Nickelodeon w 1999 roku. Od tego czasu kreskówka stała się jednym z najbardziej popularnych seriali animowanych, a jej główny bohater został ikoną popkultury wśród młodszych i starszych widzów. Postać SpongeBoba już wcześniej posłużyła jako inspiracja do wielu ciekawych kolaboracji, w tym kolekcji Jeremy’ego Scotta dla Moschino, która cieszyła się ogromną popularnością wśród gwiazd show-biznesu na całym świecie.

Limitowaną kolekcję SpongeBob Gold będzie można kupić od 6 grudnia w pop-up store PLNY Lala przy ulicy Mokotowskiej 26. Wybrane modele z kolekcji dostępne będą także w sklepie internetowym www.plnylala.pl.

Tekst/zdjęcia: materiały prasowe

###

From Jastrzab Post:

GWIAZDY NA PREMIERZE KOLEKCJI PLNY LALA X SPONGEBOB: LARA GESSLER, ANNA DEC, NATALIA KLIMAS, MARTA KULIGOWSKA, MONIKA MILLER,

GWIAZDY NA PREMIERZE KOLEKCJI PLNY LALA X SPONGEBOB

6 grudnia odbyła się uroczysta premiera nowej kolekcji marki PLNY LALA x SpongeBob. Polskie znane i lubiane uwielbiają tą streetwearową markę i jej niezwykle kolorowe, dziewczęce projekty. Tegoroczna kolekcja, której prezentacja odbyła się w nowym butiku marki przy ulicy Mokotowskiej ściągnęła prawdziwą plejadę gwiazd! Kto się pojawił?

Były między innymi Lara Gessler, Anna Dec, Justyna Nagłowska, Natalia Klimas, Marta Kuligowska i Monika Miller! Sądząc po ich zadowolonych minach i szerokich uśmiechach, kolekcja bardzo przypadła im do gustu!

Kto jeszcze się pojawił i jak wyglądały stylizacje gwiazd?

Zajrzyjcie do naszej galerii!

###

Więcej Nick: Nickelodeon Poland Premieres 'Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja'!

Additional sources: Google Translate, Google.co.uk.
Follow NickALive! on Twitter, Tumblr, Google+, via RSS, on Instagram, and/or Facebook for the latest Nickelodeon Poland and SpongeBob SquarePants News and Highlights!

No comments:

Post a Comment

Have your say by leaving a comment below! NickALive! welcomes friendly and respectful comments. Please familiarize with the blog's Comment Policy before commenting. All new comments are moderated and won't appear straight away.