Thursday, October 21, 2021

Nickelodeon Poland Premieres 'The Astronauts'

Nick News Brief: Nickelodeon Poland (Polska) premiered Nickelodeon's hit sci-fi series The Astronauts on Monday 18th October 2021! Locally titled Astronauci, viewers can catch new episodes weekdays at 17:50. In the Polish (Polski) dub of the series, the character Will Rivers is voiced by The Voice Kids Polska contestant Olek Klembalski.


From ESKA.pl:

Olek Klembalski z The Voice Kids 4 robi karierę w telewizji. Tego po uczestniku show nikt się nie spodziewał!

The Voice Kids to program dzięki któremu uczestnicy mają szansę na zrobienie prawdziwej kariery w branży muzycznej. To niesamowita przygoda, pamiątka na całe życie, a także miejsce, które pozwala stać się niesamowicie popularnym. Teraz okazuje się, że karierę robi Olek Klembalski i to w telewizji! Sprawdźcie o co chodzi.

The Voice Kids to nie tylko rozrywka na sobotnie wieczory, ale przede wszystkim szansa dla młodych osób na zaistnienie w branży muzycznej i pokazanie swojego talentu przed całą Polską! Za nami cztery edycje programu, które pokazały, że w naszym kraju jest wiele młodych osób, które skrywają w sobie muzyczny talent. Oprócz zwycięzców show - Roksany Węgiel, Aniki Dąbrowskiej, Marcina Maciejczka i Sary Egwu-James, również inni robią karierę. Oczywiście należy w tym miejscu wspomnieć chociażby o Viki Gabor, Kubie Szmajkowskim czy też Carli Fernandes, których twórczość cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Teraz okazuje się również, że uczestnik czwartej edycji The Voice Kids - Olek Klembalski, również daje czadu. Nie uwierzycie, jak potoczyła się jego kariera po udziale w muzycznym show!

The Voice Kids. Ten wykon rozłożył Kwiatkowskiego na łopatki

Co robi Olek Klembalski po The Voice Kids?
Zastanawiacie się, co robi Olek Klembalski po udziale w muzycznym talent-show The Voice Kids? Okazuje się, że młody artysta, który był finalistą czwartej odsłony programu robi karierę w telewizji! Jego głos można usłyszeć w najnowszym serialu, który emitowany jest na kanale Nickelodeon Polska. Olek dubbinguje postać Willa Riversa w serialu Astronauci, który można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:50.

###


Follow NickALive! on Twitter, RedditInstagramFacebookGoogle NewsTumblrvia RSS and more for the latest Nickelodeon Poland and The Astronauts News and Highlights!


No comments:

Post a Comment

Have your say by leaving a comment below! NickALive! welcomes friendly and respectful comments. Please familiarize with the blog's Comment Policy before commenting. All new comments are moderated and won't appear straight away.