Tuesday, May 17, 2022

Netia TV Adds Nickelodeon Ukraine Pluto TV in Poland

Polish operator Netia has added Nickelodeon Ukraine Pluto TV to its channel line-up. The channel is available free of charge on channel 107 to all Netia TV subscribers until July 2022. Nickelodeon Ukraine Pluto TV is Paramount Global's ad-free channel which broadcasts children’s content in the Ukrainian language and was launched for Ukrainian children who have been displaced by Russia's illegal invasion of Ukraine. The channel is on air for 24 hours daily.Nickelodeon Ukraine Pluto TV w Netii

W ofercie telewizyjnej Netii pojawił się nowy kanał dla dzieci w języku ukraińskim – Nickelodeon Ukraine Pluto TV. To drugi, po Ukraina 24, kanał telewizyjny z języku ukraińskim udostępniony bez dodatkowych opłat wszystkim abonentom usług Netia TV.

Nickelodeon Ukraine Pluto TV to nowy kanał w języku ukraińskim skierowany do najmłodszych widzów. Kanał oferuje najlepsze programy dla dzieci znane z anten Nickelodeon i Nick Jr., takie jak: „Spongebob Kanciastoporty”, „Pingwiny z Madagaskaru”, „Psi Patrol” i „Blaze i Megamaszyny” i wiele innych. Nickelodeon Ukraine Pluto TV znajduje się na pozycji EPG 107 i będzie dostępny promocyjnie do lipca br.  

Pierwszą pozycją w telewizyjnej ofercie Netii w języku ukraińskim jest całodobowy kanał informacyjny Ukraina 24, który został udostępniony wszystkim abonentom (bez dodatkowych opłat) już w pierwszych dniach po napaści Rosji na Ukrainę. Kanał ten dostępny jest na pozycji EPG 197.

###


Nickelodeon Ukraine Pluto TV za darmo w Netii
  
NICKELODEON UKRAINE PLUTO TV W NETII

Netia udostępniła nowy kanał dla dzieci w języku ukraińskim – Nickelodeon Ukraine Pluto TV. To drugi, po Ukraina 24, kanał telewizyjny z języku ukraińskim udostępniony bez dodatkowych opłat wszystkim abonentom usług Netia TV.

Nickelodeon Ukraine Pluto TV to kanał w języku ukraińskim skierowany do najmłodszych widzów. Kanał oferuje programy dla dzieci znane z anten Nickelodeon i Nick Jr., takie jak: „Spongebob Kanciastoporty”, „Pingwiny z Madagaskaru”, „Psi Patrol” i „Blaze i Megamaszyny”.

Nickelodeon Ukraine Pluto TV znajduje się na pozycji EPG 107 i będzie dostępny promocyjnie do lipca br.

###

From HDTVPolska:

TV kablowa Netia włączyła klientom świetny, nowy kanał! Dostępny bez dodatkowych opłat – gdzie?


Telewizja kablowa: sieć Netia dodała nowy kanał! Można już oglądać za darmo Nickelodeon Ukraine Pluto TV

Netia, śladem Polsat Box, udostępniła abonentom nadający po ukraińsku kanał Nickelodeon Ukraine Pluto TV. W ofercie od dłuższego czasu znajduje się już inna pozycja nadająca w języku naszych wschodnich sąsiadów: Ukraina 24. Nowość została dodana za darmo, oznacza to zatem, że mogą ją oglądać bez dodatkowych opłat wszyscy klienci operatora z wykupioną usługą Netia TV. Można go wyszukać na pozycji 107 w EPG. Wedle zapewnień Netii, będzie dostępny do lipca 2022 roku.

Nickelodeon Ukraine Pluto TV jest kanałem powstałym z inicjatywy Nickelodeon oraz serwisu VoD Pluto TV. Nadaje w języku ukraińskim, a w ramówce znajdują się bajki animowane dedykowane dzieciom. To bardzo świeża pozycja w telewizji – nadaje dopiero od marca, a impulsem do jej utworzenia była rosyjska agresja na kraj naszych wschodnich sąsiadów. W programie znajdują się takie pozycje, jak między innymi „Spongebob Kanciastoporty”, „Pingwiny z Madagaskaru” i „Psi Patrol”.

###


Originally published: May 17, 2022.

Follow NickALive! on Twitter, RedditInstagramFacebookGoogle NewsTumblrvia RSS and more for the latest Nickelodeon Europe News and Highlights!

No comments:

Post a Comment

Have your say by leaving a comment below! NickALive! welcomes friendly and respectful comments. Please familiarize with the blog's Comment Policy before commenting. All new comments are moderated and won't appear straight away.