Friday, August 27, 2021

Nickelodeon Poland Premieres 'Side Hustle', Launches SpongeBob Vacation Contest

Nick News Brief: Nickelodeon Poland (Polska) today (August 2) premiered Nickelodeon's brand new comedy series Side Hustle (Dzieciaki do wynajęcia/Dodatkowa praca) at 19:40! Nick Polska has also launched Wyślij Spongeboba na Wakacje!, a brand new summer competition in which fans can win awesome gadgets such as an iPhone 12, Instax Mini and more!Galeria Jurajska organizuje imprezę na koniec wakacji

Kto powiedział, że z latem trzeba żegnać się na smutno? Specjalną imprezą dla dzieci i młodzieży Galeria Jurajska planuje hucznie zakończyć tegoroczne wakacje. Wśród atrakcji znajdą się m.in. zabawy nawiązujące do animacji Nickelodeona „Psi Patrol”.

Jak kończyć wakacje, to z przytupem. Do tego najmłodszych i nieco starszych chce namówić Galeria Jurajska. Już w dniach od 27 do 29 sierpnia br. na terenie centrum handlowego będzie można znaleźć kilkanaście atrakcji, które mają umilić pożegnanie z latem.

Część z nich nawiązywać będzie do popularnej animacji stacji Nickelodeon „Psi Patrol”. I tak w strefie pieska Chasea będzie można poznać podstawowe zasady ruchu drogowego oraz bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły. Najmłodsi dowiedzą się m.in. co powinien mieć na głowie rowerzysta i jaki jest numer pogotowia ratunkowego. Uczestnicy edu-zabawy otrzymają także odblaski na plecaki.

W strefie Marshalla z kolei będzie można zatroszczyć się o swojego… pupila. Każdy, kto odwiedzi punkt, będzie mógł przygotować grawerowaną zawieszkę z imieniem czworonoga.  Z kolei w strefie Skye będzie można spróbować sił w rzucaniu do celu. Odwiedzając to miejsce, będzie można także zapleść sobie kolorowe warkoczyki i nakleić zmywalny tatuaż. W galerii pojawi się także dmuchaniec.

– Tegoroczne wakacje żegnamy wspólnie z Nickelodeonem, a dokładnie z bohaterami „Psiego Patrolu”. W każdej z przygotowanej przez nas stref czekać będzie sporo atrakcji, a także wiele cennych wskazówek związanych m.in. z bezpieczeństwem w drodze do szkoły. Zależało nam na tym, aby dobrą zabawę połączyć z edukacją, tym bardziej że lada dzień tysiące dzieci wrócą do szkół – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

Galeria Jurajska nie zapomniała także o młodzieży i dorosłych. Przygotowane dla nich atrakcje zainspirowane zostały Dzikim Zachodem. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w ujeżdżaniu mechanicznego byka. Jurajska zorganizuje także „lekcje” dojenia sztucznej krowy, a także zawody w slalomie między snopami siana z założonymi goglami symulującym upojenie alkoholem.

To ostatnie ma spełniać także rolę edukacyjną, pokazując, jak bardzo napoje z procentami wpływają na organizm. Ponadto będzie można też zmierzyć się z siłomierzem-bokserem, a także, sprawdzić, czy jest się celnym strzelcem – w tym pomoże strefa strzelania z łuku do celu. Fani rodeo będą mogli natomiast sprawdzić się w konkursie rzutu lassem i kapeluszem.

–  Tegoroczna impreza ma za zadanie pomóc zapomnieć o tym, że lada dzień skończą się wakacje. Atrakcji jest tak wiele i tak bardzo są one różnorodne, że każdy znajdzie coś dla siebie. Liczymy, że w najbliższy weekend odwiedzą nas całe rodziny, dobrze się u nas bawiąc – zachęca Violetta Dziubin-Łuszczyk.

27 sierpnia, czyli w piątek, atrakcje dostępne będą w godzinach od 14 do 19. Z kolei 28 i 29 sierpnia w godzinach od 11 do 19. Wstęp wolny!

###


Originally published: August 03, 2021.

Follow NickALive! on Twitter, Tumblr, Reddit, via RSS, on Instagram, and/or Facebook for the latest Summer on Nickelodeon Poland News and Highlights!

No comments:

Post a Comment

Have your say by leaving a comment below! NickALive! welcomes friendly and respectful comments. Please familiarize with the blog's Comment Policy before commenting. All new comments are moderated and won't appear straight away.