Tuesday, December 14, 2021

New Jerseyan Selected To Be Part of New All-Female Group, “Good NEWZ Girls” | PIX11

New Jerseyan Selected To Be Part of New All-Female Group, “Good NEWZ Girls” | PIX11


When you start singing when you’re 7 years old, and you inform your mom that you want a manager that same year, chances are that laser focus is going to result in success.   

Such is the story of Isabel “Isa” Gonzalez of Teaneck, New Jersey.  She is now one of the voices of the Nickelodeon formed group, “Good NEWZ Girls“.  Their debut E-P, Winter Getaway , was released just a few weeks ago along with music videos for their first two singles, “Let it Snow,” and “Holiday Gift.”  

PIX11’s Marysol Castro talked with Isa about being part of this new band, making holiday music videos and what she has planned next.

Stream the Good NEWZ Girls' debut album “Winter Getaway”: https://goodnewzgirls.lnk.to/wintergetaway

Stream all your favorite Nickelodeon shows and more on Paramount+! Try it FREE at ParamountPlus.com


Follow NickALive! on Twitter, RedditInstagramFacebookGoogle NewsTumblrvia RSS and more for the latest Nickelodeon and Good NEWZ Girls News and Highlights!

Nickelodeon Poland Unwraps Christmas 2021 Highlights

Nickelodeon Poland (Polska) has unwrapped their Christmas 2021 programming highlights! Additionally, Polish operator Netia has introduced a new promotion for its pay-TV subscribers. Under the deal, up to 30 TV channels, including Nickelodeon, Nick Jr. and Nicktoons HD will be available in an open window until 09 January!


From MamaDu.pl:

Święta zrobią się raz dwa. Obejrzyj z dzieckiem bajkę, a dodatkowe prezenty same wpadną ci w ręce

Niektóre melodie same wchodzą nam do głowy. A szczególnie piosenki z bajek i świąteczne śpiewanki, które kojarzą nam się z pozytywnymi emocjami. Dlatego w grudniu zabaw się z dzieckiem w "Jaka to melodia?" i odkryjcie na nowo utwory z ulubionych kreskówek.

Są dwie daty w grudniu, które elektryzują jak żadne inne. Pierwsza z nich to 1 dzień miesiąca, gdy wielki zegar oczekiwań i ekscytacji zaczyna odliczać czas do Gwiazdki, a drugi termin to oczywiście Wigilia, gdy pod choinką zaczyna się rozrywające serce i papier prezentowe szaleństwo.

Kupujemy kalendarze adwentowe, aby uświetnić czas oczekiwania na Świętego Mikołaja. Można oczywiście zafundować dzieciom pudełko czekoladek i otwierać pojedyncze okienka każdego dnia. Czemu jednak nie ozdobić tych dni piosenką, która łączy się ze wspomnieniami o ukochanej bajce?

Odliczanie na ekranie

Równo 1 grudnia na Nickelodeon wystartował „Świąteczny Mix Nicka”, czyli wyjątkowy konkurs dla prawdziwych fanów seriali stacji.

„Mix…” to jedyny taki w roku konkurs, który sprawdzi spostrzegawczość, refleks i zamiłowanie dzieci i ich opiekunów do serialowych piosenek.

Codziennie na antenie emitowane będą świąteczne kreacje, którym towarzyszyć będzie muzyka i piosenki z kultowych programów oraz seriali Nickelodeon. Zadaniem widzów jest rozpoznanie melodii a następnie wejście na specjalnie przygotowaną stronę konkursową i wskazanie odpowiedniego tytułu serialu.

To niezwykła okazja, aby poznać i polubić się z bohaterami bajek, które kochają nasze dzieci. To też szansa na przekonanie się, że bajki nie tylko bawią, ale uczą. A wydania świąteczne mogą przypomnieć rodzicom jak ważne jest wspólne spędzanie czasu.

Każdego dnia uczestnicy konkursu mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród! Co więcej, stacja przygotowała aż 4 nagrody główne w postaci konsoli Nintendo oraz Instax’a Mini 9.
Konkurs wraz z regulaminem dostępny jest na stronie: https://konkursy.nick.com.pl/adwent

Pomoc w lepieniu (i jedzeniu) pierogów

Warto czasem zatrzymać się w ferworze walki o idealne święta, bo przecież nie idealny warkocz na pierogach liczy się najbardziej. Pozwólmy naszym dzieciom być w tym dniu przewodnikami świątecznego nastroju. Niech zaproszą nas do swojego świata i zapoznają ze swoimi ulubionymi bohaterami kreskówek.

Nickelodeon przygotował specjalny bajkowy maraton, który zostanie wyemitowany w wigilię, 24 grudnia w godz. 07:05 – 16:00.

Dzieci raz z rodzicami będą mogli obejrzeć przygody Baby Shark, Spongeboba, Niebezpiecznego Henryka i Wróżków Chrzestnych. Specjalne filmy i programy o tematyce bożonarodzeniowej będą, również emitowane 25 i 26 grudnia w godz. 11:30 - 16:10.

Konkurs Nickelodeon na święta. Atrakcja nagrody i rodzinny czas Fot. Materiały partnera

Będzie się działo, bo zupełnie przypadkiem w „ICarly” przez elektromagnetyczną choinkę Spencera spłoną wszystkie prezenty (ups!). Carly zapragnie, by jej brat stał się normalny. Na pomoc przyjdzie anioł stróż, który spełni jej marzenie. Perypetie w równoległym świecie pokażą wartość prawdziwej przyjaźni.

Na żądnych wrażeń widzów czekać będą też zimowe przygody Pingwinów z Madagaskaru. Z kolei najmłodsi będą mieli okazję razem z Psim Patrolem wyruszyć na pomoc Świętemu Mikołajowi. Świąteczny tydzień z pewnością będzie pełen niespodzianek.

###


30 kanałów w świątecznym oknie otwartym Netii
  
Świąteczno-noworoczne okno otwarte w Netia TV

Od dziś na abonentów usług telewizyjnych Netii czeka bezpłatny dostęp do 30 kanałów telewizyjnych. 

Pełna lista „odkodowanych" kanałów w porządku alfabetycznym przedstawia się następująco: 13Ulica HD, AMC HD, BBC Brit HD, BBC Earth HD, BBC First HD, BBC Lifestyle HD, Boomerang HD, Cartoon Network HD, Cbeebies, CBS Europa HD, Comedy Central HD, Da Vinci, Disney Channel HD, Disney Junior, E! Entertainment HD, Epic Drama HD, Extreme Sports Channel HD, FOX HD, FOX Comedy HD, History HD, History 2 HD, MTV Polska HD, National Geographic HD, Nick Jr., Nickelodeon, Nicktoons HD, Paramount Channel HD, Polsat Comedy Central Extra HD, SCI FI HD, Warner TV HD.

Promocją są objęci abonenci Netii, którzy korzystają z ofert: TV Elastyczna oraz SML (aktualnie dostępna w sprzedaży dla nowych klientów), korzystających z dekoderów Netia Player oraz Netia EvoBox.

Akcja promocyjna potrwa do 9 stycznia 2022 roku.

###


Nickelodeon: Prezenty i świąteczna magia w grudniu

NickelodeonW grudniu br. kanał Nickelodeon poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Wielkie przygody małego rekina” („Baby Shark”), „SpongeBob Kanciastoporty”, „Niebezpieczny Henryk”, „Wróżkowie Chrzestni”, „iCarly”, „Pingwiny z Madagaskaru” i „Psi Patrol” oraz konkurs „Świąteczny Mix Nicka”.

Grudzień 2021 roku w ofercie kanału Nickelodeon:

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia Nickelodeon przygotował dla swoich widzów konkurs. Od 1 do 24 grudnia br. na antenie trwa „Świąteczny Mix Nicka” - zabawa, w której codziennie do wygrania są nagrody. Na fanów świątecznych przygód ulubionych bohaterów czeka także serialowy maraton.

Wyczekiwanie świąt Bożego Narodzenia i pierwszej gwiazdki upłynie w tym roku pod znakiem dobrej zabawy. W środę, 1 grudnia br. wystartował „Świąteczny Mix Nicka”, czyli konkurs dla fanów seriali Nickelodeon. Aby wygrać nagrody widzowie będą musieli wykazać się refleksem, spostrzegawczością i znajomością serialowych melodii. Emitowanym codziennie na antenie świątecznym kreacjom towarzyszyć będzie muzyka i piosenki z kultowych programów oraz seriali Nickelodeon. Zadaniem widzów jest rozpoznanie melodii, a następnie wskazanie odpowiedniego tytułu serialu na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej (przejdź na stronę). Każdego dnia uczestnicy konkursu mają szansę na wygranie nagród. Co więcej, stacja przygotowała cztery nagrody główne w postaci konsoli Nintendo oraz Instaxa Mini 9.

To nie wszystko. By jeszcze bardziej wczuć się w świąteczny nastrój, Nickelodeon przygotował specjalny maraton z kreskówkami, który zostanie wyemitowany w Wigilię (w piątek, 24 grudnia br.) w godzinach 7:05-16:00. Widzowie obejrzą przygody m.in. bohaterów takich seriali jak „Wielkie przygody małego rekina” („Baby Shark”) (więcej tutaj), „SpongeBob Kanciastoporty” (więcej tutaj), „Niebezpieczny Henryk” (więcej tutaj) i „Wróżkowie Chrzestni”. Specjalne filmy i programy o tematyce bożonarodzeniowej będą również emitowane w sobotę i niedzielę, 25 i 26 grudnia br. w godzinach 11:30-16:10. Widzowie zobaczą przygody bohaterów „iCarly” w krzywym zwierciadle. Zaraz po tym jak przez elektromagnetyczną choinkę Spencera spłoną wszystkie prezenty, Carly zapragnie, by jej brat stał się odpowiedzialny. Na pomoc przyjdzie anioł stróż, który spełni jej marzenie, a perypetie w równoległym świecie pokażą wartość prawdziwej przyjaźni (więcej tutaj). Na żądnych wrażeń widzów czekać będą zimowe przygody „Pingwinów z Madagaskaru” (więcej tutaj). Z kolei najmłodsi będą mieli okazję razem z „Psim Patrolem” wyruszyć na pomoc Świętemu Mikołajowi (więcej tutaj). - Świąteczny, bożonarodzeniowy tydzień z pewnością będzie pełen niespodzianek. Do zobaczenia na Nicku - zachęca nadawca.

Dzień Zabawy z Nickelodeon

###


11 kolejnych kanałów telewizji dostępnych do oglądania online! Dostęp możliwy za złotówkę – co i gdzie oglądać?

Kolejne kanały telewizji debiutują w serwisie Gonet.TV. Do oferty dołączono na raz aż 11 pozycji! Wśród nowości pojawiły się stacje z filmami i serialami, muzyczne, dla najmłodszych, a nawet jedna sportowa! Wciąż obowiązuje dostęp na pierwszy miesiąc niemal za darmo – za zaledwie złotówkę! Co można oglądać?

Nowe kanały online w serwisie Gonet.TV – 11 pozycji do oglądania przez miesiąc za darmo

Oferta platformy Gonet.TV, która oferuje kanały telewizji przez internet na żywo, stale fluktuuje. Co jakiś czas dodawane są nowe pozycje, a inne znikają. Teraz serwis poinformował o dodaniu do listy 11 nowych stacji na raz! Subskrybenci mogą już oglądać:

MTV Polska HD, MTV 00s, Comedy Central HD, Polsat Comedy Central Extra HD, Paramount Channel HD, Nickelodeon HD, TeenNick HD, Nick Jr., NickToons HD, NickMusic, Sport 5 (Czechy)

Tym samym obecnie w portfolio Gonet.TV znajduje się 108 kanałów, a obrębie których treści można oglądać do 30 dni po ich emisji (nie we wszystkich przypadkach). Niebawem do powyższych pozycji ma jeszcze dołączyć MTV 90s. Co ważne, pierwszy miesiąc nadal oferowany jest za złotówkę – taki dostęp otwiera możliwość oglądania wszystkich pozycji z oferty. Za każde kolejne 30 dni trzeba zapłacić 29 złotych.

Gonet.TV to aktualnie 108 stacji dostępnych online i funkcje takie jak nagrywaj, cofaj czy przewijaj. Do oglądania wystarczy podłączenie internetowe (wysoka przepustowość nie jest wymagana) oraz odpowiednie urządzenie (Smart TV, komputer, telefon lub tablet z aplikacją Gonet.TV, a nawet klasyczna telewizja z dekoderem nadawcy). Gonet.TV można legalnie oglądać w domu, w ogródku i na wakacjach za granicą (w krajach Unii Europejskiej).

###


Originally published: December 03, 2021.

„Świąteczny Miks Nicka”

Additional source: Telecompaper.

Follow NickALive! on Twitter, RedditInstagramFacebookGoogle NewsTumblrvia RSS and more for the latest Christmas on Nickelodeon Polska News and Highlights!

Big Time Rush Performs at iHeartRadio Jingle Ball 2021 [Photos]

Nick News Brief: Big Time Rush are Big Time Back! And to celebrate their return, the boys performed at iHeartRadio Jingle Ball 2021! Check out pics of the guys at the 2021 iHeartRadio Jingle Ball below, and be sure to stream their brand new single "Call It Like I See It" here!


Big Time Rush is available to stream on Paramount+. Try it FREE at ParamountPlus.com!

Follow Big Time Rush:Originally published: December 14, 2021.

Follow NickALive! on Twitter, RedditInstagramFacebookGoogle NewsTumblrvia RSS and more for the latest Nickelodeon and Big Time Rush News and Highlights!


Josh Peck to Guest Star on 'iCarly' Season 2

Megan and Josh are officially reuniting!

CREDIT: MONTY BRINTON/PARAMOUNT+

PEOPLE has revealed that Josh Peck is set to make a guest appearance on season 2 of iCarly, reuniting on screen with his former Drake & Josh costar Miranda Cosgrove. Peck will star as Carly's "aggressive manager," Paul. 

The episode, which does not yet have an air date yet, will see Paul butt heads with Freddie (Nathan Kress) when his "ambitious" managing techniques conflict with the usual workings of the group. Carly will try to figure out a way to make everyone happy while keeping both Paul and Freddie on her team.

"Miranda is a good friend of mine, and when they announced the new iCarly, we chatted about finding something fun for me to play," Peck told PEOPLE of his upcoming appearance. "Being on the iCarly set after all these years feels very full circle and I love getting to work with Miranda, Nathan [Kress] and Jerry [Trainor] again. I'm excited to be able to be a part of what they're creating."

CREDIT: MONTY BRINTON/PARAMOUNT+

The former Nickelodeon stars played step-siblings on Drake & Josh from 2004 to 2007. The two have remained close in the years since the show went off the air.

Following Drake & Josh, Cosgrove immediately transitioned to iCarly in 2007 until the show's end in 2012. Meanwhile, Peck has continued acting (most recently in Disney+ series Turner & Hooch) and has also built a successful Internet career as a content creator. 

Cosgrove, 28, previously teased Peck's involvement earlier this month.

"I think there's a really good chance that he's gonna be in the second season that we're filming right now," she told E! News. "I don't know exactly what the character is gonna be, but you know, Josh and I are friends, and he was nice enough to say he'd do an episode."

CREDIT: MONTY BRINTON/PARAMOUNT+

Paramount+ rebooted iCarly in 2021 and follows Carly's transition into adulthood, including her decision to re-launch her once-viral web show for a more mature audience.

Along with Cosgrove, the revival stars original castmembers Jerry Trainor and Nathan Kress. New stars Laci Mosley and Jaidyn Triplett also joined the cast.

Instagram /@mirandacosgrove

Jennette McCurdy, who played Sam Puckett in the original series, confirmed earlier this year that she had quit acting, and would not appear in the revival.iCarly season 2 premieres 2022 on Paramount+. Season one is available to stream exclusively on Paramount+. Try it FREE at ParamountPlus.com!


More Nick: Paramount Plus Renews Hit Series 'iCarly' for a Second Season!

Originally published: December 13, 2021.

Additional source: Canal 5.

Follow NickALive! on Twitter, RedditInstagramFacebookGoogle NewsTumblrvia RSS and more for the latest Nickelodeon and iCarly News and Highlights!

Brazil's SBT to Lose Nickelodeon Programming on September 1 [Update: Nick Programming Coming Back to SBT]

The Brazilian free-to-air TV network SBT will no longer broadcast Nickelodeon programming from September 1, with ViacomCBS deciding not to renew the rights agreement between the two companies. Nickelodeon programming is scheduled on the network until August 31. It is understood that SBT are looking at ways to extend the contract, first signed seven years ago. The reason for ViacomCBS ending the agreement is currently unknown.


Update (29/10) - SBT and ViacomCBS have reached an agreement which will see Nickelodeon programming such as iCarly and Henry Danger brought back onto SBT's schedules!

Update (4/12) - SBT has lost the rights to broadcast The Thundermans after airing the show for four years.

Skeleton Comes To Life! | Best Of Round The Twist | Twisted Lunchbox - Australia’s Best Kids TV

Skeleton Comes To Life! | Best Of Round The Twist | Twisted Lunchbox - Australia’s Best Kids TV


After finding bones to show for show and tell, the skeleton wants them back!


Have you ever, ever felt like this? Have strange things happened, are you going round the twist? Ghosts, vikings, magical underpants, runaway shadows… Round The Twist is an offbeat comedy series that will enchant the entire family.

When the Twist kids – Pete, Linda and Bronson – and their Dad leave the city for a quiet life in the coastal town of Port Niranda, they get more than they bargained for. The lighthouse the Twists have moved into is haunted, and Port Niranda is a town where the weird and unexpected regularly occurs.

Twisted Lunchbox is brought to you by Australian Children’s Television Foundation (ACTF). The ACTF is a national non-profit children’s media production and policy hub. The ACTF is a leading body for Australian children’s media; enabling the production, development and distribution of high quality, culturally relevant and distinctive entertainment for Australian children, and children around the world. The ACTF is well known for the production of some of Australia’s most iconic kids’ tv shows, including ‘Round the Twist’, ‘Mortified’, 'Lockie Leonard', ‘You’re Skitting Me’ and much more!

SUBSCRIBE for more Twisted Lunchbox: https://www.youtube.com/channel/UCaXbaeWUe9bnjOowu3xSDoQ


Follow NickALive! on Twitter, RedditInstagramFacebookGoogle NewsTumblrvia RSS and more for the latest Classic Nickelodeon UK News and Highlights!

Nickelodeon France Unwraps Christmas 2021 Highlights

Nickelodeon France has unwrapped their Christmas programming highlights for Nickelodeon, Nickelodeon Teen and Nickelodeon Junior, full of festive specials and marathons of fan-favourite shows and exclusive competitions!:


Via Megazap:

Les chaînes NICKELODEON célèbrent Noël

Les fêtes de fin d'année approchent et en attendant le Père Noël, les chaînes NICKELODEON donnent rendez-vous aux enfants pour un Noël enchanté !

En route vers Noël avec les héros des séries NICKELODEON JUNIOR qui, dès le 4 décembre, entraînent les petits téléspectateurs dans de grandes aventures ! Au programme, tous les samedis et dimanches à 15h20, les super chiens de PAW PATROL, LA PAT' PATROUILLE toujours prêts pour de nouvelles missions sous la neige, l'intrépide Blaze de BLAZE ET LES MONSTER MACHINES qui prévoit un Noël vrombissant en compagnie de ses amis ou encore l'adorable PEPPA PIG qui se prépare à accueillir le Père Noël avec toute sa famille. 

Et pour que le Noël des petits soit encore plus merveilleux, NICKELODEON JUNIOR organise l'opération "Les assistants du Père Noël". Du 1er au 19 décembre, les enfants pourront écrire à leurs personnages préférés ainsi qu'au Père Noël en se rendant sur le site concours.nickelodeonjunior.fr. Les héros de la chaîne qui, cette année, ont uni leurs forces pour aider le Père Noël dans sa mission, répondront bien sûr par courrier à tous leurs petits fans !

Quoi de mieux qu'être en famille pour des fêtes réussies ? A partir du 8 décembre, tous les mercredis à 14h20, NICKELODEON invite les enfants à passer Noël avec une de leur famille préférée. Après un premier passage dans la tribu déjantée de BIENVENUE CHEZ LES LOUD, rendez-vous chez HENRY DANGER qui entre 2 missions profite des joies des fêtes.

Puis retrouvez la grande famille multi-générationnelle de BIENVENUE CHEZ LES CASAGRANDES - LA COLLECTION DES LOUD avant de finir les festivités chez LES THUNDERMAN !

Et samedi 25 décembre à 19h, pour se reposer de la veille, les enfants plongent dans une aventure féérique avec le film de Noël ELLIOT, LE PLUS PETIT DES RENNES.

De plus, cette année NICKELODEON gâte ses téléspectateurs avec un grand jeu concours ! Chaque semaine, du 6 décembre au 2 janvier, les enfants pourront se rendre sur le site concours.nickelodeon.fr pour tenter de remporter une super hotte de Noël dédiée aux héros de la chaîne avec des consoles, des jeux vidéo, des BD, des jouets et plein d'autres surprises.

La soirée de Noël est finie et les cadeaux sont maintenant ouverts mais la fête continue sur NICKELODEON TEEN ! Rendez-vous samedi 25 et dimanche 26 décembre dès 14h15 pour un marathon spécial Noël en compagnie des héros de la chaîne avec iCARLY, SAM & CAT, VICTORIOUS ou encore ROCK ACADEMY. L'occasion de profiter encore un peu de la magie de Noël.

Programmation spéciale Noël

NICKELODEON JUNIOR / Les mini héros : mission Noël
Dès le 4 décembre, tous les samedis et dimanches à 15h20

NICKELODEON / Noël en famille
Dès le 8 décembre, tous les mercredis à 14h20

NICKELODEON TEEN / Marathon de Noël
Samedi 25 et dimanche 26 décembre à 14h15

Distribution

NICKELODEON JUNIOR
Canal+ Outre-Mer, Orange, SFR, Zeop, GO TV et sur tous les supports TV payants en France Métropolitaine

NICKELODEON
Canal+ / CanalBox Outre-Mer, Orange, SFR, Zeop, GO TV et sur tous les supports TV payants en France Métropolitaine

NICKELODEON TEEN
Parabole Réunion-Mayotte, Orange, SFR, GO TV et sur tous les supports TV payants en France Métropolitaine.

###Nickelodeon Junior HD France Christmas Advert #2 and Idents 2021🎅


🎅Nickelodeon Junior HD France Christmas Advert #2 and Bumpers 2021

Nickelodeon HD France Christmas Advert and Idents 2021 🎄 Noel


🎅 Nickelodeon Noël 2021


Originally published: December 02, 2021.

Follow NickALive! on Twitter, RedditInstagramFacebookGoogle NewsTumblrvia RSS and more for the latest Christmas on Nickelodeon France News and Highlights!

Call It Like I See It (Official Audio) | Big Time Rush

Call It Like I See It (Official Audio) | Big Time Rush


"Call It Like I See It" by Big Time Rush - Available now at http://bigtimerushofficial.com/callitlikeiseeit

Big Time Rush is available to stream on Paramount+. Try it FREE at ParamountPlus.com!

► Subscribe to Big Time Rush YouTube channel for more new music: http://youtube.com/bigtimerush

Follow Big Time Rush:

Website: http://bigtimerushofficial.com

Lyrics:
I just call it like I see it,
And I’m liking what I’m seeing in you (Ah yeah)
I just call it like I see it,
And I’m liking what I’m seeing in you (Ah yeah)

Pull up on you that’s an intro,
Just can’t help it when you look like that
Spinning like a disco
Make me wanna make a demo track
Got me feeling like I’m retro
Leave ya friends in the friend zone (right?)
You can meet me in the end zone (right?)
Let’s keep it simple baby

I’m too upfront,
But from this point of view
(Pretty from the ground up)
Don’t wanna say too much
But what you trying to do?
Ah yeah

I just call it like I see it,
And I’m liking what I’m seeing in you (Ah yeah)
I just call it like I see it,
And I’m liking what I’m seeing in you (Ah yeah)

Out of this world like satellite,
Taking me straight to paradise,
Got me up in my feels tonight,
Feels tonight, feels tonight
Out of this world like satellite,
Taking me straight to paradise,
Got me up in my feels tonight,
Feels tonight, feels tonight

You blow my mind,
This feels like Space X
Defying science
Floating out of this universe
Love you like I do it for a living
Whenever we’re together it’s a given
Never hit the pool but still you’re dripping (stupid!)
I don’t wanna be rude but I just...

Call it like I see it,
And I’m liking what I’m seeing in you (Ah yeah)
I just call it like I see it,
And I’m liking what I’m seeing in you (Ah yeah)

Out of this world like satellite,
Taking me straight to paradise,
Got me up in my feels tonight,
Feels tonight, feels tonight
Out of this world like satellite,
Taking me straight to paradise,
Got me up in my feels tonight,
Feels tonight, feels tonight

#BigTimeRush #CallItLikeISeeIt 


Originally published: December 13, 2021 at 20:03 GMT.

Follow NickALive! on Twitter, RedditInstagramFacebookGoogle NewsTumblrvia RSS and more for the latest Nickelodeon and Big Time Rush News and Highlights!

Classic Rugrats Comic Strip for December 14, 2021 | Nickelodeon

Classic Rugrats Comic Strip for December 14, 2021 | Nickelodeon


Stream all new CG-animated Rugrats series, exclusively on Paramount+!


Rugrats, provided to Creators Syndicate by Nickelodeon, based off the popular animated television series has been created for children and family's to laugh and enjoy together.

Follow these comics and their take on real episodes of the show and their own spin on hilarious adventures.

Read more Rugrats comic strips!: https://www.creators.com/features/rugrats

More Nick: Paramount Plus Renews the All-New 'Rugrats' for Season 2!

Follow NickALive! on Twitter, RedditInstagramFacebookGoogle NewsTumblrvia RSS and more for the latest Classic Nickelodeon, NickRewind and Rugrats News and Highlights!

ViacomCBS Granted Czech Licences for Nickelodeon Poland and Nickelodeon Austria

ViacomCBS is not planning to renew its broadcast license for Nickelodeon Poland (Polska) with Polish broadcasting regulator Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (National Broadcasting Council, also known as KRRiT), it has been revealed. Instead, VIMN Polska, which operates ViacomCBS' bouquet of brands and networks locally, is intending to move the licence for Nickelodeon to the Netherlands or Czech Republic.


Broadcasters interested in renewing their licences must submit an application to KRRiT a year before the licence expires, something VIMN Polska has not done for Nickelodeon, whose current licence expires in May 2022.

Nickelodeon Polska is the last channel in the ViacomCBS portfolio that broadcasts under a Polish licence. Apart from children's channels, which are under Polish and Dutch licences, the rest of ViacomCBS' Polish channels broadcast under Czech licences.

It is thought that the licence move is due to the proposed "Lex TVN" bill, which, if introduced, would ban indirect management of a TV channel or radio station licenced in Poland by a company outside the European Economic Area. ViacomCBS is an American company and Nickelodeon Poland's licensee is VIMN Poland.

In the first quarter of 2021, Nickelodeon Polska had a 2.729% market share in the 4-12 age group. This represents a 26.91% decrease in viewership compared to the same period in 2020, according to ratings data.

In Q1 2021, Nickelodeon had a 2.729 percent market share in the 4-12 age group. This represents a 26.91 percent decrease compared to the same period in 2020, according to an analysis by Havas Media Group, made available to Wirtualnemedia.pl, based on Nielsen Audience Measurement data.

Update (20/10) - ViacomCBS Networks International has applied for Czech broadcasting licenses for Nickelodeon Poland (Polska) and Nickelodeon Austria (Österreich) with the Czech Radio and Television Council (RRTV).

Update (11/11) - The Czech Radio and Television Council (RRTV) has granted ViacomCBS 12-year satellite broadcast licenses for Nickelodeon Polska and Nickelodeon Österreich.

Update (14/12) - Following RRTV granting Nickelodeon Polska a Czech license, Nickelodeon Polska will start to use the Nickelodeon Central and Eastern Europe (CEE) feed from Monday 27th December 2021. The channel will use the same schedule as Nick CEE, but will have a few opt-outs, including nighttime Rodzina Zastępcza (Foster Family) marathons between 23:00-5:00 CET, and weekday events between 20:05-22:20 CET, in which Nick will air Kally's Mashup (Zmiksowanej Kally), followed by Henry Danger (Niebezpieczny Henryk) and two episodes of The Loud House (Harmidom; which are shown on main feed between 21:00-21:55 CET):


Nickelodeon rezygnuje z polskiej koncesji

Choć koncesja dla kanału Nickelodeon Polska kończy się w maju 2022 roku, to nadawca dziecięcej stacji nie będzie się ubiegać o jej przedłużenie. Jak dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl koncern ViacomCBS wystąpi o koncesję w Niderlandach lub w Czechach.

Nadawcy zainteresowani przedłużeniem koncesji muszą skierować stosowny wniosek do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na rok przed jej wygaśnięciem. - VIMN Poland, nadawca programu Nickelodeon Polska, nie złożyła wniosku o udzielenie koncesji na kolejny okres - informuje portal Wirtualnemedia.pl Teresa Brykczyńska, rzecznik prasowy Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Pozostałe kanały ViacomCBS mają koncesje w Czechach i Niderlandach

Nickelodeon Polska to ostatni kanał z portfolio Viacom CBS, który nadaje w oparciu o polską koncesję. - Oprócz kanałów dziecięcych, które są na licencji polskiej i holenderskich, nasze pozostałe kanały są na licencjach czeskich - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Odachowska, PR manager ViacomCBS w Polsce.

Podobny los ma spotkać Nickelodeon Polska. Oprócz tej stacji koncern oferuje w naszym kraju także: NickMusic, Nickelodeon HD, Nick Jr., Comedy Central, Polsat Comedy Central Family, Paramount Channel, CBS Reality, CBS Europa, MTV Polska HD,  MTV Live HD, Club MTV, MTV Hits, MTV 80s, MTV 90s i VH1 (od sierpnia MTV 00s).

Dlaczego Nickelodeon rezygnuje z polskiej koncesji? - Kanały z portfolio Kids&Family są dla nas bardzo ważne na polskim rynku, a Nickelodeon bez wątpienia pozostaje flagową marką w tym segmencie. Dlatego też niezmiennie dokładamy starań, by podążać za oczekiwaniami i gustami naszych widzów. Nie komentujemy jednak spraw, które są w toku - tłumaczy Odachowska.

Ustawa „Lex TVN” mogłaby uderzyć także w Nickelodeon

Tydzień temu grupa posłów Prawa i Sprawiedliwości złożyła projekt ustawy, który zakazuje pośredniego zarządzania koncesjonowanym w Polsce kanałem telewizyjnym lub stacją radiową przez spółkę spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. TVN, który należy do Discovery jest bowiem zarządzany przez firmę Polish Television Holding BV z siedzibą w Amsterdamie. ViacomCBS to koncern amerykański, a koncesjonariuszem Nickelodeon Polska jest firma VIMN Poland.

W I kwartale 2021 roku Nickelodeon miał 2,729 proc. udziału w rynku w grupie wiekowej 4-12. Oznacza to spadek o 26,91 proc. w porównaniu do analogicznego okresu 2020 roku - wynika z udostępnionej portalowi Wirtualnemedia.pl analizy Havas Media Group opracowanej na podstawie danych Nielsen Audience Measurement.

###


Ponad 10 mln zł podatku od VOD w I półroczu 2021 roku

Do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej wpłynęło za drugi kwartał roku ponad 5,2 mln zł opłaty od podmiotów świadczących audiowizualne usługi medialne, tzw. podatku od VoD - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W całym I półroczu 2021 roku wpływy te wyniosły ponad 10 mln zł.

- W drugim kwartale 2021 r. wpłaty od audiowizualnych usług medialnych wyniosły 5 201 981,98 zł - poinformowała portal Wirtualnemedia.pl Aleksandra Świerczewska, rzeczniczka prasowa PISF.

Za pierwszy kwartał tego roku podmioty zobowiązane do płacenia tzw. podatku od VOD wpłaciły z tego tytułu 4,93 mln złotych. Łącznie daje to ponad 10 mln zł.

Nieznana lista płatników opłaty od VOD

Podobnie jak w zeszłym kwartale, PISF nie ujawnia listy podmiotów, które zapłaciły tzw. podatek od VOD. Z ostatnio dostępnych danych z czwartego kwartału 2020r., opłatę wnosiło 19 firm: Amazon Digital UK (oferuje serwis Prime Video), organizacja European Audiovisual Entrepreneurs, Fratria (nadawca Telewizji wPolsce.pl), VIMN Poland (do którego należą Nickelodeon, Nickelodeon HD, Nick Jr., MTV, VH1, VIVA, Comedy Central, Comedy Central Family oraz Paramount Channel HD) i Wirtualna Polska Media (ma w portfolio usługę WP Pilot i Telewizję WP).

Tzw. podatek od VOD  został wprowadzony z początkiem lipca ubiegłego roku w ramach tzw. tarczy antykryzysowej 3.0. Wynosi 1,5 proc. przychodów z opłat od użytkowników lub z reklam, w zależności od tego które przychody są wyższe u danej firmy. Opłatę wydawcy przekazują co kwartał do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Z podatku zostali zwolnieni mikroprzedsiębiorcy i wydawcy serwisów, których liczba użytkowników w ub.r. była niż 1 proc. osób korzystających w Polsce z internetu szerokopasmowego. Według danych UKE z takiego internetu korzystało w ub.r. 7,77 mln osób, więc progiem dla opłaty od VoD jest 77,7 tys. użytkowników serwisu.

###


Polski Nickelodeon ubiega się o koncesję w Czechach

Amerykański koncern ViacomCBS zwrócił się do czeskiego regulatora RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) o koncesje dla polskiej i austriackiej wersji kanału Nickelodeon.

W połowie lipca informowaliśmy, że Nickelodeon rezygnuje z polskiej koncesji. Nadawcy zainteresowani przedłużeniem koncesji muszą skierować stosowny wniosek do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na rok przed jej wygaśnięciem. - VIMN Poland, nadawca programu Nickelodeon Polska, nie złożyła wniosku o udzielenie koncesji na kolejny okres - informowała wówczas portal Wirtualnemedia.pl Teresa Brykczyńska, rzecznik prasowy Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Nickelodeon Polska to ostatni kanał z portfolio Viacom CBS, który nadaje w oparciu o polską koncesję. - Oprócz kanałów dziecięcych, które są na licencji polskiej i holenderskich, nasze pozostałe kanały są na licencjach czeskich - mówiła wtedy portalowi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Odachowska, PR manager ViacomCBS w Polsce.

Decyzja na jednym z najbliższych posiedzeń

Jak informuje portal parabola.cz decyzja w sprawie licencji dla polskiej i austriackiej wersji Nickelodeon zapadnie podczas jednego z najbliższych posiedzeń RRTV. ViacomCBS nadaje już szereg lokalnych, regionalnych i globalnych wersji kanałów z czeską licencją. To m.in. Nicelodeon Global, NickToons, Nick Music, Nick Jr., TeenNick, Comedy Central, Paramount Channel, Paramount Network, różne wersje kanałów MTV, MTV 80s, MTV 90s, MTV 00s, MTV Hits i MTV Club.

Wiele stacji nadaje na zagranicznych koncesjach

Blisko połowa polskojęzycznych kanałów tematycznych nadaje w oparciu o zagraniczne koncesje. Pozwala na to prawo Unii Europejskiej. Część nadawców decyduje się na innych regulatorów niż KRRiT z powodu mniejszej biurokracji. Inni liczą na bardziej liberalne przepisy w poszczególnych państwach, obawiając się kar.

Stacje dokumentalne TVN Grupy Discovery korzystają z licencji wydanych w Holandii. Niewiele brakowało i w ten sam sposób byłby nadawany TVN24. KRRiT przez prawie półtora roku zajmowała się przedłużeniem koncesji dla tego kanału informacyjnego. W kolejnych głosowaniach brakowało wymaganej większości głosów. W lipcu TVN Grupa Discovery wystąpiła o holenderską koncesją, którą przyznano miesiąc później. Stacja z niej nie skorzystała, ponieważ tydzień przed wygaśnięciem polskiej koncesji, KRRiT zdecydowała się ją przedłużyć.

W oparciu o hiszpańskie koncesje nadają kanały Fox i National Geographic. W Hiszpanii koncesje telewizyjne przyznaje Comisión Nacional de los Mercados y la Competencia (CNMC). Organ ten zajmuje się nie tylko kwestiami audiowizualnymi. Pełni również rolę urzędu antymonopolowego, a w swoich kompetencjach ma m.in. rynek telekomunikacyjny i pocztowy. W 2019 roku CNMC informował o skargach, które wpłynęły od polskiego regulatora na program emitowany na antenie Fox Comedy Polska. Zdaniem niezadowolonych widzów w serialu „Family Guy”, którego epizod nosił tytuł „2000-letnia dziewica” doszło do obrazy uczuć religijnych. Miały tam się pojawić żarty z Jezusa, Maryi i Wielkiego Piątku. CNCM poinformował, że ponieważ w serialu satyrycznym nie ma nawoływania do nienawiści i nadawca podjął kroki, aby chronić nieletnich, kara finansowa na Fox Comedy Polska nie zostanie nałożona.

Nickelodeon miał w ub. r. 3,374 proc. udziału w rynku telewizyjnym w grupie 4-12 lat - wynika z udostępnionej portalowi Wirtualnemedia.pl analizy Havas Media Group opracowanej na podstawie danych Nielsen Audience Measurement.

###


Polský a rakouský Nickelodeon chce českou licenci

Další lokální verze známého dětského kanálu Nickelodeon chtějí vysílat s českou licencí. Společnost ViacomCBS Networks International Czech, s.r.o. požádala českého regulátora médií RRTV o udělení nových licencí.

Společnost ViacomCBS Networks International Czech podala u českého regulátora RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) žádost o udělení satelitních licencí pro programy Nickelodeon Polska a Nickelodeon Austria.

Regulátor se bude požadavky subjektu zabývat na některém z dalších zasedání.

ViacomCBS vysílá již řadu lokálních, regionálních a globálních verzí programů s českou licencí. Patří mezi ně například Nicelodeon Global, NickToons, Nick Music, Nick Jr., TeenNick, Comedy Central, Paramount Channel, Paramount Network, verze kanálů MTV, MTV 80s, MTV 90s, MTV 00s, MTV Hits či club MTV.

###


Polski i austriacki Nickelodeon chcą czeskiej licencji

NickelodeonKolejne lokalne wersje kanału dla dzieci Nickelodeon chcą nadawać z czeską licencją. ViacomCBS Networks International Czech, s.r.o. zwrócił się do czeskiego regulatora mediów Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) o przyznanie nowych licencji dla Nickelodeon Polska i Nickelodeon Austria.

RRTV ustosunkuje się do złożonych przez ViacomCBS Networks International Czech, s.r.o. wniosków na jednym z kolejnych posiedzeń.

ViacomCBS nadaje szereg lokalnych, regionalnych i globalnych wersji kanałów z czeską licencją. Należą do nich na przykład: Nicelodeon Global, NickToons, Nick Music, Nick Jr., TeenNick, Comedy Central, Paramount Channel, Paramount Network, wersje stacji MTV, MTV 80s, MTV 90s, MTV 00s, MTV Hits czy Club MTV.

###


České licence pro nové stanice, včetně ZUN a Nickelodeon Polska

Některé televizní stanice v zahraniční budou moci vysílat své programy s českou licencí. Zároveň mohou na českém trhu působit nové české televizní a rozhlasové stanice, včetně programu ZUN. Rozhodla o tom RRTV.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém posledním 19. zasedání konaném 9. listopadu 2021 rozhodla o udělení několika vysílacích licencí televizním a rozhlasovým stanicím šířeným prostřednictvím pozemního vysílání (DAB+, DVB-T2) a satelitu.

Radio ZUN

Na českém trhu může zahájit vyslání nová rozhlasová stanice Zoner Underground Network (ZUN). Licenci pro digitální pozemní rozhlasové vysílání pro tento program získala pražská společnost Underground Media Management s.r.o. Licence platí 8 let od právní moci rozhodnutí.

DofE

V pozemním vysílání (DVB-T2) se může také objevit nový program s názvem "Připrav se na budoucnost s programem DofE" společnosti společnosti The Duke of Edinburghs International Award Czech Republic Foundation, o.p.s. Podle licenčních podmínek se bude jednat o informační program Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu. Stanice bude vysílat 17 hodin programu denně v českém jazyce. Vysílání bude poskytováno na území České republiky. Licence platí 12 let.

Nickelodeon Polska a Nickeloden Austria

Český regulátor médií RRTV udělil také satelitní licence české společnosti ViacomCBS Networks International Czech pro vysílání programů v zahraničí - konkrétně dětských kanálů Nickelodeon Polska a Nickelodeon Austria pro polský, respektive rakouský trh.

Podle licenčních podmínek bude Nickelodeon Polska a Nickelodeon Austria programem zaměřený na americké animované a hrané seriály. Stanice bude šířena na území Polska, respektive Rakouska a vysílat v polštině, respektive v němčině. Zatímco polská verze bude vysílat 24 hodiny denně, rakouská 19 až 24 hodiny denně.

RRTV zároveň informoval své protějšky v Polsku a Rakousku, že na jejich území se mohou vysílat lokální verze dětské stanice Nickelodeon s českou satelitní vysílací licencí. Licence platí 12 let.

ViacomCBS vysílá již řadu lokálních, regionálních a globálních verzí programů s českou licencí. Patří mezi ně například Nicelodeon Global, NickToons, Nick Music, Nick Jr., TeenNick, Comedy Central, Paramount Channel, Paramount Network, verze kanálů MTV, MTV 80s, MTV 90s, MTV 00s, MTV Hits či club MTV.

###

From HDTVPolska:

NADAJĄCY W POLSCE KANAŁ DOSTAŁ WYCZEKIWANĄ KONCESJĘ W CZECHACH! UNIKNĄŁ KŁOPOTÓW Z KRRIT. ZE STACJAMI TVN BĘDZIE TAK SAMO?

Nadający w Polsce kanał dostał wyczekiwaną koncesję w Czechach! Uniknął kłopotów z KRRiT. Ze stacjami TVN będzie tak samo?

Kanał Nickelodeon Polska uzyskał czeską koncesję na nadawanie w Polsce! Właścicielem stacji jest amerykański koncern Viacom CBS, który w ten sposób uniknie konsekwencji po ewentualnym wejściu w życie kontrowersyjnej nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Jakie kanały znikną z telewizji po “lex TVN”?

Kanał Nickelodeon zostaje w Polsce – jest koncesja w Czechach! Jakie kanały znikną po “lex TVN” i czystkach KRRiT?

Jakiś czas temu dotarła do nas wiadomość, że koncern ViacomCBS – będący właścicielem nadającego w polskiej telewizji kanału Nickelodeon – ubiega się dla niego o czeską koncesję. Niemal wszystkie stacje należące i zarządzane przez tego giganta w Polsce nadają już na bazie pozwolenia uzyskanego za granicą. Są to NickMusic, Nickelodeon HD, Nick Jr., Comedy Central, Polsat Comedy Central Family, Paramount Channel, CBS Reality, CBS Europa, MTV Polska HD, MTV Live HD, Club MTV, MTV Hits, MTV 80s, MTV 90s i VH1 Europe. W przypadku Nickelodeon Polska termin ubiegania się o przedłużenie koncesji w KRRiT upłynął w maju 2021, a nadawca nie podjął o to starań.

Duży kanał telewizji zniknie z Polski po zmianach w prawie? Nie wystąpi o koncesję na nadawanie

Jest już potwierdzenie, że Nickelodeon otrzymał stosowne pozwolenie od tamtejszego organu – Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Koncesję wydano 9 listopada, a na jej mocy kanał będzie mógł nadal nadawać w Polsce. Póki co funkcjonuje na podstawie wydanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji polskiej licencji. Ta wygaśnie w maju 2022 roku. O decyzji Czechów poinformowano już KRRiT.

Dlaczego nadawca zdecydował się na takie rozwiązanie? Może to mieć związek z niedawnymi zawirowaniami w temacie przyznawania koncesji w Polsce. Posłowie Prawa i Sprawiedliwości chcą dokonać istotnych zmian w ustawie o radiofonii i telewizji. Wkrótce zakazane może zostać nawet częściowe zarządzanie nadającymi na mocy koncesji wydanej przez KRRiT kanałami przez podmioty zarejestrowane poza Europejskim Obszarem Gospodarczym. Będący właścicielem Nickelodeon Polska koncern ViacomCBS działa w USA, choć dokument zezwalający na nadawanie wystawiony jest na firmę VIMN Poland. Możliwe, że przenosząc sprawy koncesyjne za granicę, nadawca chce uniknąć problemów w przyszłości.

Sprawa zmian w prawie nieco ostatnio ucichła, a ustawa – zwana potocznie “lex TVN” – utknęła w martwym punkcie. Wciąż jednak nie można wykluczyć, że ostatecznie wejdzie w życie. W sierpniu przegłosowano ją w Sejmie, ale później została odrzucona przez Sejm. W najbliższej przyszłości powinna zostać ponownie poddana głosowaniu w Sejmie. Po jej ewentualnym wejściu w życie, kłopoty mogą czekać przede wszystkim kanały TVN nadające na polskiej koncesji, ale zarządzane w większości przez amerykańskie Discovery.

TVN Grupa Discovery liderem rynku telewizyjnego we wrześniu! Jakie kanały i programy były najchętniej oglądane?

###


Nickelodeon Polska z czeską licencją na nadawanie kanału

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, czeski odpowiednik KRRiT, 9 listopada podjęła decyzję o udzieleniu stacji Nickelodeon Polska licencji na nadawanie.

Firma ViacomCBS Networks International Czech złożyła w RRTV wniosek o udzielenie koncesji dla satelitarnego kanału Nickelodeon nadającego na terytorium Polski. Ramówka stacji ma być skoncentrowana na emisji amerykańskich seriali animowanych i fabularnych dla dzieci i młodzieży. Zgodnie z udzieloną licencją, telewizja ma nadawać 24 godziny na dobę.

Rodzina zastępczaNickelodeon Polska nadaje aktualnie na koncesji KRRiT. W nocy stacja emituje polski serial „Rodzina zastępcza” – fot. Nickelodeon Polska

W komunikacie Rada pro rozhlasové a televizní vysílání poinformowała też, że do polskiego organu koncesyjnego przesłano informację o udzieleniu licencji w Czechach dla stacji Nickelodeon Polska. Spółka ViacomCBS uzyskała u naszych południowych sąsiadów również koncesję na nadawanie Nickelodeon Austria.

Na podstawie czeskich licencji koncern ViacomCBS nadaje w Polsce kanały, takie jak: NickToons, Paramount Channel Polska, Comedy Central Polska, Nick Music, MTV 00s i Club MTV.

Skutek „Lex TVN”?

Nickelodeon Polska aktualnie nadaje na polskiej koncesji, ważnej do maja 2022 roku. Właścicielem stacji jest polska firma VIMN POLAND sp. z o.o., należąca do holenderskiej VIMN Polska B.V. (firma znajduje się w państwie należącym do Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej), ostatecznie kontrolowanej przez amerykańską spółkę.

7 lipca do Sejmu wpłynął projekt zmian w ustawie o radiofonii i telewizji, potocznie nazywanej „Lex TVN”. W przypadku wprowadzenia nowych przepisów, o koncesję ubiegać się będą mogli nadawcy, w których m.in. bezpośredni lub pośredni udział osób bądź spółek spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego nie przekracza 49%. Oznaczałoby to, że kanał Nickelodeon Polska nie mógłby uzyskać w Polsce koncesji na nadawanie. Projekt został uchwalony w Sejmie 11 sierpnia, 9 września Senat go odrzucił. Wniosek izby wyższej o odrzucenie ustawy czeka teraz na ponowne głosowanie w Sejmie.

###


Nickelodeon Polska i DofE z koncesjami telewizyjnymi

Czeski regulator Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) udzielił koncesji kanałom satelitarnym Nickelodeon Polska, Nickelodeon Austria, kanałowi telewizyjnemu DofE i Radiu Zun.

Przepisy unijne pozwalają kanałom satelitarno-kablowym ubiegać się o koncesję w innym kraju wspólnoty. W lipcu informowaliśmy, że amerykański koncern ViacomCBS rezygnuje z koncesji polskiej Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji dla swojego kanału dziecięcego. Firma nie zdradziła przyczyn zmiany regulatora.

- Oprócz kanałów dziecięcych, które są na licencji polskiej i holenderskich, nasze pozostałe kanały są na licencjach czeskich. Kanały z portfolio Kids&Family są dla nas bardzo ważne na polskim rynku, a Nickelodeon bez wątpienia pozostaje flagową marką w tym segmencie. Dlatego też niezmiennie dokładamy starań, by podążać za oczekiwaniami i gustami naszych widzów. Nie komentujemy jednak spraw, które są w toku - mówiła wówczas portalowi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Odachowska, PR manager ViacomCBS w Polsce.

Oprócz Nickelodeon Polska koncern oferuje w naszym kraju także: NickMusic, Nickelodeon HD, Nick Jr., Comedy Central, Polsat Comedy Central Family, Paramount Channel, CBS Reality, CBS Europa, MTV Polska HD,  MTV Live HD, Club MTV, MTV Hits, MTV 80s, MTV 90s i MTV 00s. Wiele kanałów zagranicznych koncernów nadaje na podstawie czeskiej, holenderskiej lub hiszpańskiej koncesji z uwagi na bardziej liberalne przepisy w tych krajach.

###


Originally published: July 16, 2021.

Follow NickALive! on Twitter, RedditInstagramFacebookGoogle NewsTumblrvia RSS and more for the latest Nickelodeon Europe News and Highlights!