Tuesday, December 14, 2021

Nickelodeon Poland Unwraps Christmas 2021 Highlights

Nickelodeon Poland (Polska) has unwrapped their Christmas 2021 programming highlights! Additionally, Polish operator Netia has introduced a new promotion for its pay-TV subscribers. Under the deal, up to 30 TV channels, including Nickelodeon, Nick Jr. and Nicktoons HD will be available in an open window until 09 January!


From MamaDu.pl:

Święta zrobią się raz dwa. Obejrzyj z dzieckiem bajkę, a dodatkowe prezenty same wpadną ci w ręce

Niektóre melodie same wchodzą nam do głowy. A szczególnie piosenki z bajek i świąteczne śpiewanki, które kojarzą nam się z pozytywnymi emocjami. Dlatego w grudniu zabaw się z dzieckiem w "Jaka to melodia?" i odkryjcie na nowo utwory z ulubionych kreskówek.

Są dwie daty w grudniu, które elektryzują jak żadne inne. Pierwsza z nich to 1 dzień miesiąca, gdy wielki zegar oczekiwań i ekscytacji zaczyna odliczać czas do Gwiazdki, a drugi termin to oczywiście Wigilia, gdy pod choinką zaczyna się rozrywające serce i papier prezentowe szaleństwo.

Kupujemy kalendarze adwentowe, aby uświetnić czas oczekiwania na Świętego Mikołaja. Można oczywiście zafundować dzieciom pudełko czekoladek i otwierać pojedyncze okienka każdego dnia. Czemu jednak nie ozdobić tych dni piosenką, która łączy się ze wspomnieniami o ukochanej bajce?

Odliczanie na ekranie

Równo 1 grudnia na Nickelodeon wystartował „Świąteczny Mix Nicka”, czyli wyjątkowy konkurs dla prawdziwych fanów seriali stacji.

„Mix…” to jedyny taki w roku konkurs, który sprawdzi spostrzegawczość, refleks i zamiłowanie dzieci i ich opiekunów do serialowych piosenek.

Codziennie na antenie emitowane będą świąteczne kreacje, którym towarzyszyć będzie muzyka i piosenki z kultowych programów oraz seriali Nickelodeon. Zadaniem widzów jest rozpoznanie melodii a następnie wejście na specjalnie przygotowaną stronę konkursową i wskazanie odpowiedniego tytułu serialu.

To niezwykła okazja, aby poznać i polubić się z bohaterami bajek, które kochają nasze dzieci. To też szansa na przekonanie się, że bajki nie tylko bawią, ale uczą. A wydania świąteczne mogą przypomnieć rodzicom jak ważne jest wspólne spędzanie czasu.

Każdego dnia uczestnicy konkursu mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród! Co więcej, stacja przygotowała aż 4 nagrody główne w postaci konsoli Nintendo oraz Instax’a Mini 9.
Konkurs wraz z regulaminem dostępny jest na stronie: https://konkursy.nick.com.pl/adwent

Pomoc w lepieniu (i jedzeniu) pierogów

Warto czasem zatrzymać się w ferworze walki o idealne święta, bo przecież nie idealny warkocz na pierogach liczy się najbardziej. Pozwólmy naszym dzieciom być w tym dniu przewodnikami świątecznego nastroju. Niech zaproszą nas do swojego świata i zapoznają ze swoimi ulubionymi bohaterami kreskówek.

Nickelodeon przygotował specjalny bajkowy maraton, który zostanie wyemitowany w wigilię, 24 grudnia w godz. 07:05 – 16:00.

Dzieci raz z rodzicami będą mogli obejrzeć przygody Baby Shark, Spongeboba, Niebezpiecznego Henryka i Wróżków Chrzestnych. Specjalne filmy i programy o tematyce bożonarodzeniowej będą, również emitowane 25 i 26 grudnia w godz. 11:30 - 16:10.

Konkurs Nickelodeon na święta. Atrakcja nagrody i rodzinny czas Fot. Materiały partnera

Będzie się działo, bo zupełnie przypadkiem w „ICarly” przez elektromagnetyczną choinkę Spencera spłoną wszystkie prezenty (ups!). Carly zapragnie, by jej brat stał się normalny. Na pomoc przyjdzie anioł stróż, który spełni jej marzenie. Perypetie w równoległym świecie pokażą wartość prawdziwej przyjaźni.

Na żądnych wrażeń widzów czekać będą też zimowe przygody Pingwinów z Madagaskaru. Z kolei najmłodsi będą mieli okazję razem z Psim Patrolem wyruszyć na pomoc Świętemu Mikołajowi. Świąteczny tydzień z pewnością będzie pełen niespodzianek.

###


30 kanałów w świątecznym oknie otwartym Netii
  
Świąteczno-noworoczne okno otwarte w Netia TV

Od dziś na abonentów usług telewizyjnych Netii czeka bezpłatny dostęp do 30 kanałów telewizyjnych. 

Pełna lista „odkodowanych" kanałów w porządku alfabetycznym przedstawia się następująco: 13Ulica HD, AMC HD, BBC Brit HD, BBC Earth HD, BBC First HD, BBC Lifestyle HD, Boomerang HD, Cartoon Network HD, Cbeebies, CBS Europa HD, Comedy Central HD, Da Vinci, Disney Channel HD, Disney Junior, E! Entertainment HD, Epic Drama HD, Extreme Sports Channel HD, FOX HD, FOX Comedy HD, History HD, History 2 HD, MTV Polska HD, National Geographic HD, Nick Jr., Nickelodeon, Nicktoons HD, Paramount Channel HD, Polsat Comedy Central Extra HD, SCI FI HD, Warner TV HD.

Promocją są objęci abonenci Netii, którzy korzystają z ofert: TV Elastyczna oraz SML (aktualnie dostępna w sprzedaży dla nowych klientów), korzystających z dekoderów Netia Player oraz Netia EvoBox.

Akcja promocyjna potrwa do 9 stycznia 2022 roku.

###


Nickelodeon: Prezenty i świąteczna magia w grudniu

NickelodeonW grudniu br. kanał Nickelodeon poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Wielkie przygody małego rekina” („Baby Shark”), „SpongeBob Kanciastoporty”, „Niebezpieczny Henryk”, „Wróżkowie Chrzestni”, „iCarly”, „Pingwiny z Madagaskaru” i „Psi Patrol” oraz konkurs „Świąteczny Mix Nicka”.

Grudzień 2021 roku w ofercie kanału Nickelodeon:

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia Nickelodeon przygotował dla swoich widzów konkurs. Od 1 do 24 grudnia br. na antenie trwa „Świąteczny Mix Nicka” - zabawa, w której codziennie do wygrania są nagrody. Na fanów świątecznych przygód ulubionych bohaterów czeka także serialowy maraton.

Wyczekiwanie świąt Bożego Narodzenia i pierwszej gwiazdki upłynie w tym roku pod znakiem dobrej zabawy. W środę, 1 grudnia br. wystartował „Świąteczny Mix Nicka”, czyli konkurs dla fanów seriali Nickelodeon. Aby wygrać nagrody widzowie będą musieli wykazać się refleksem, spostrzegawczością i znajomością serialowych melodii. Emitowanym codziennie na antenie świątecznym kreacjom towarzyszyć będzie muzyka i piosenki z kultowych programów oraz seriali Nickelodeon. Zadaniem widzów jest rozpoznanie melodii, a następnie wskazanie odpowiedniego tytułu serialu na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej (przejdź na stronę). Każdego dnia uczestnicy konkursu mają szansę na wygranie nagród. Co więcej, stacja przygotowała cztery nagrody główne w postaci konsoli Nintendo oraz Instaxa Mini 9.

To nie wszystko. By jeszcze bardziej wczuć się w świąteczny nastrój, Nickelodeon przygotował specjalny maraton z kreskówkami, który zostanie wyemitowany w Wigilię (w piątek, 24 grudnia br.) w godzinach 7:05-16:00. Widzowie obejrzą przygody m.in. bohaterów takich seriali jak „Wielkie przygody małego rekina” („Baby Shark”) (więcej tutaj), „SpongeBob Kanciastoporty” (więcej tutaj), „Niebezpieczny Henryk” (więcej tutaj) i „Wróżkowie Chrzestni”. Specjalne filmy i programy o tematyce bożonarodzeniowej będą również emitowane w sobotę i niedzielę, 25 i 26 grudnia br. w godzinach 11:30-16:10. Widzowie zobaczą przygody bohaterów „iCarly” w krzywym zwierciadle. Zaraz po tym jak przez elektromagnetyczną choinkę Spencera spłoną wszystkie prezenty, Carly zapragnie, by jej brat stał się odpowiedzialny. Na pomoc przyjdzie anioł stróż, który spełni jej marzenie, a perypetie w równoległym świecie pokażą wartość prawdziwej przyjaźni (więcej tutaj). Na żądnych wrażeń widzów czekać będą zimowe przygody „Pingwinów z Madagaskaru” (więcej tutaj). Z kolei najmłodsi będą mieli okazję razem z „Psim Patrolem” wyruszyć na pomoc Świętemu Mikołajowi (więcej tutaj). - Świąteczny, bożonarodzeniowy tydzień z pewnością będzie pełen niespodzianek. Do zobaczenia na Nicku - zachęca nadawca.

Dzień Zabawy z Nickelodeon

###


11 kolejnych kanałów telewizji dostępnych do oglądania online! Dostęp możliwy za złotówkę – co i gdzie oglądać?

Kolejne kanały telewizji debiutują w serwisie Gonet.TV. Do oferty dołączono na raz aż 11 pozycji! Wśród nowości pojawiły się stacje z filmami i serialami, muzyczne, dla najmłodszych, a nawet jedna sportowa! Wciąż obowiązuje dostęp na pierwszy miesiąc niemal za darmo – za zaledwie złotówkę! Co można oglądać?

Nowe kanały online w serwisie Gonet.TV – 11 pozycji do oglądania przez miesiąc za darmo

Oferta platformy Gonet.TV, która oferuje kanały telewizji przez internet na żywo, stale fluktuuje. Co jakiś czas dodawane są nowe pozycje, a inne znikają. Teraz serwis poinformował o dodaniu do listy 11 nowych stacji na raz! Subskrybenci mogą już oglądać:

MTV Polska HD, MTV 00s, Comedy Central HD, Polsat Comedy Central Extra HD, Paramount Channel HD, Nickelodeon HD, TeenNick HD, Nick Jr., NickToons HD, NickMusic, Sport 5 (Czechy)

Tym samym obecnie w portfolio Gonet.TV znajduje się 108 kanałów, a obrębie których treści można oglądać do 30 dni po ich emisji (nie we wszystkich przypadkach). Niebawem do powyższych pozycji ma jeszcze dołączyć MTV 90s. Co ważne, pierwszy miesiąc nadal oferowany jest za złotówkę – taki dostęp otwiera możliwość oglądania wszystkich pozycji z oferty. Za każde kolejne 30 dni trzeba zapłacić 29 złotych.

Gonet.TV to aktualnie 108 stacji dostępnych online i funkcje takie jak nagrywaj, cofaj czy przewijaj. Do oglądania wystarczy podłączenie internetowe (wysoka przepustowość nie jest wymagana) oraz odpowiednie urządzenie (Smart TV, komputer, telefon lub tablet z aplikacją Gonet.TV, a nawet klasyczna telewizja z dekoderem nadawcy). Gonet.TV można legalnie oglądać w domu, w ogródku i na wakacjach za granicą (w krajach Unii Europejskiej).

###


Originally published: December 03, 2021.

„Świąteczny Miks Nicka”

Additional source: Telecompaper.

Follow NickALive! on Twitter, RedditInstagramFacebookGoogle NewsTumblrvia RSS and more for the latest Christmas on Nickelodeon Polska News and Highlights!

No comments:

Post a Comment

Have your say by leaving a comment below! NickALive! welcomes friendly and respectful comments. Please familiarize with the blog's Comment Policy before commenting. All new comments are moderated and won't appear straight away.