Friday, August 26, 2022

Nickelodeon Poland to Host Day of Play on Aug. 27

Nickelodeon Poland (Polska) will host Dzień Zabawy 2022, the network's local local version of Worldwide Day of Play, on Saturday 27th August 2022 (Sobota, 27 Sierpnia 2022)! Visit https://dzienzabawy.nick.com.pl for more information.Święto wszystkich dzieci i rodziców powraca. Dzień zabawy z Nickelodeon już 27 sierpnia

Informacja Prasowa - 25.08.2022

Jest to wyjątkowa możliwość spędzenia aktywnego czasu całą rodziną

W sobotę 27 sierpnia br. stacja Nickelodeon zaprasza młodych widzów, wraz z rodzinami i przyjaciółmi, na ósmą edycję Dnia Zabawy z Nickelodeon! Beztroskie święto radości i zabawy tym razem odbędzie się na terenie rekreacyjnego Ośrodka Wawelska przy ul. Wawelskiej 5 w Warszawie, w godz. 11:00 – 18:00. Już po raz piąty wydarzenie jest organizowane we współpracy z Polsat Box. Tradycyjnie wstęp na wydarzenie jest otwarty dla wszystkich!

„Dzień Zabawy z Nickelodeon” to wyjątkowe święto, które daje możliwość aktywnego spędzenia czasu całą rodziną. Zachęcając do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu, Nickelodeon przygotował moc atrakcji w postaci m.in.  zespołowych i zręcznościowych gier, konkursów z nagrodami oraz tradycyjnego minimaratonu.

„Dzień Zabawy z Nickelodeon” to ogólnoświatowa inicjatywa marki Nickelodeon, której celem jest zwrócenie uwagi młodych widzów oraz ich rodziców na to, że spędzanie czasu razem nie powinno ograniczać się wyłącznie do oglądania telewizji czy zabawy na urządzeniach elektronicznych.  Organizowane przez stację atrakcje mają za zadanie zmobilizować rodziny do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Polsat Box, który zapewnia rozrywkę dla całej rodziny, dostępną w dowolnym miejscu i czasie, na wielu urządzeniach – telewizorach, komputerach, tabletach czy smartfonach.

Partnerami wydarzenia są: AM:PM od Apart, Lego, John Deer Kids od Tomy, Ovolovo, Piccolo, Sokoliki od Sokołowa. Partnerem medialnym wydarzenia jest Wyborcza.pl

Więcej informacji na stronie: https://dzienzabawy.nick.com.pl/#/.

PROGRAM DNIA ZABAWY Z NICKELODEON 2022

Na rozległym terenie rekreacyjnego Ośrodka Wawelska w Warszawie Nickelodeon przygotował dla wszystkich dzieci oraz ich opiekunów nie lada atrakcje. Przez cały dzień na scenie Dnia Zabawy będą miały miejsce konkursy, zabawy oraz występy. Wśród nich niezapomniane mini live show z głównymi bohaterami serialu „Psi Patrol”, a także nauka tańca z influencerami – Dominiką Wyrzykowską i Danielem Borzewskim. To nie wszystko! Uczestnicy Dnia Zabawy będą mogli spędzić czas na grach i zabawach w wielu różnych strefach aktywności.

NAMIOTY NICKELODEON, w których na miłośników dobrej zabawy czekać będą:

 • Magnetyczna ścianka
 • Megakolorowanka i kredki w rozmiarze XXL
 • Stół do gry w kapsle
 • Zagadkowy labirynt „Psiego Patrolu”
 • Wielki Krabo-Burger
 • Gra zręcznościowa z wielkoformatowymi klockami Jenga
 • Memory z bohaterami seriali Nickelodeon

W STREFIE POLSAT BOX czekać będą warsztaty sadzenia roślin antysmogowych i malowania doniczek. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób pomagamy środowisku naturalnemu, sadząc rośliny, i które z nich najlepiej oczyszczają powietrze. Dzieci będą mogły posadzić i zabrać do domu roślinę we własnoręcznie udekorowanej doniczce. Dodatkowo na najmłodszych czekać będzie malowanie buziek.

STREFA INFLUENCERA, gdzie na dzieci będą m.in. czekać:

 • 5 znanych Influencerów
 • Digital Hero – zdjęcia ze SpongeBobem Kanciastoportym
 • Strefy selfie
 • Malowanie buziek
 
STREFA DMUCHAŃCÓW, w której znajdą się fantastyczne atrakcje dla wszystkich uczestników wydarzenia. Dla tych, którzy lubią adrenalinę Nickelodeon specjalnie przygotował m.in.:

 • Eurobungee
 • Gigazjeżdżalnię
 • Ściankę do wspinaczki
 • Megator przeszkód

MINIMARATON

Tradycyjnie, w czasie Dnia Zabawy z Nickelodeon odbędzie się uwielbiany przez dzieci minimaraton, odbywający się w 3 kategoriach wiekowych:

 • na dystansie 400 m dla dzieci w wieku 4-6 lat, o godz. 14:00
 • na dystansie 800 m dla dzieci w wieku 7-9 lat, o godz. 14:20
 • na dystansie 1200 m dla dzieci w wieku 10-12 lat, o godz. 14:40
 
Mali sportowcy będą mogli również wziąć udział w rozgrzewce i przygotowaniu do minimaratonu, które odbędą się o godz. 13:50.

STREFA PARTNERÓW

Na odwiedzających Dzień Zabawy z Nickelodeon czekać będzie także moc atrakcji zapewnianych przez partnerów wydarzenia. Uczestnicy wydarzenia będą mogli m.in.:

 • Dosiąść niesfornego, mechanicznego byka
 • Zbudować olbrzymią mozaikę z klocków
 • Wskoczyć do basenu pełnego piłeczek
 • Zrobić pamiątkowe zdjęcia oraz wodne tatuaże z wizerunkiem ulubionych bohaterów

Na terenie Dnia Zabawy z Nickelodeon każdy z uczestników będzie miał również szansę spotkać się
ze swoimi ulubionymi postaciami z animacji Nickelodeon. Dzieciaki będą mogły m.in. przybić piątkę ze SpongeBobem i Chasem z Psiego Patrolu, przejrzeć się w krzywych lustrach, dmuchać megabańki oraz zobaczyć wyjątkowe pokazy artystyczne!

###

Nickelodeon Poland - Day Of Play 2022 - Ad


Nickelodeon Poland - Day Of Play 2022: Lego - Ad


Nickelodeon Poland - Day Of Play 2022: Tomy - Ad


Nickelodeon Poland - Day Of Play 2022: AM:PM - Ad


Nickelodeon Poland - Day Of Play 2022: Polsat Box - Ad
Originally published: August 10, 2022.

Follow NickALive! on Twitter, RedditInstagramFacebookGoogle NewsTumblrvia RSS and more for the latest Nickelodeon Polska and World Wide Day of Play News and Highlights!

No comments:

Post a Comment

Have your say by leaving a comment below! NickALive! welcomes friendly and respectful comments. Please familiarize with the blog's Comment Policy before commenting. All new comments are moderated and won't appear straight away.