Monday, September 12, 2022

PAW Patrol Live! "Race to the Rescue" to Tour Poland

The hit PAW Patrol Live! "Race to the Rescue" live show will be touring Poland from October 2022!


From Rodzice.pl:

Psi Patrol live “Wielki wyścig”. Fenomenalny rodzinny spektakl w Polsce. Gdzie można go obejrzeć?

Psi Parol od lat cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci, a sympatyczne pieski stały się już ulubieńcami niemal każdego malucha. Już wkrótce ich kolejne przygody będzie można poznać w zupełnie nowej, niezwykłej odsłonie. Spektakl Psi Patrol live “Wielki wyścig” to zupełnie inny wymiar rozrywki. Przedstawienie łączy w sobie wciągającą historię, taniec, śpiew, rewelacyjne efekty audiowizualne i niezwykłe rekwizyty, dzięki czemu pokaz jest prawdziwą artystyczną ucztą i na długo zapadnie w pamięci. Gdzie będzie można go obejrzeć?

Psi Patrol live “Wielki wyścig” już wkrótce zawita do Polski!

Bajkę “Psi Patrol” pokochały miliony dzieci na całym świecie. Chyba nawet twórcy tego animowanego serialu nie spodziewali się, że odniesie on aż tak ogromny, globalny sukces. Produkcja emitowana jest na Nickelodeon od niemal 10 lat i przez ten czas przed telewizorami pokaźną rzeszę fanów, która z zapartym tchem śledzi losy dziewięcioletniego Rydera oraz jego niezwykłych czworonożnych przyjaciół. Nic więc dziwnego, że serialowi bohaterowie wkrótce przenieśli się również na wielki ekran. Z czasem pieski wchodzące w skład Psiego Patrolu stały się nieodłącznym elementem codziennego życia za sprawą rozmaitych gadżetów – plecaków, kubków, pluszaków i wielu innych.

Nie wszyscy fani animacji wiedzą jednak, że losy ulubionych postaci mogą podziwiać również w formie spektaklu. Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” to niesamowite widowisko stworzone w iście broadwayowskim stylu. Nie jest to jednak klasyczne przedstawienie znane z sal teatralnych. Łączy w sobie bowiem aspekty artystyczne (takie jak taniec czy śpiew) z technologią multimedialną i nowoczesnymi efektami wizualnymi. Jak podkreślają twórcy, spektakl ma charakter interaktywny, dzięki czemu widzowie – szczególnie najmłodsi – mogą się całkowicie zaangażować w akcję i na pewno nie będą się nudzić ani przez chwilę.


Przedstawienie nie opiera się jednak wyłącznie na zastosowaniu multimedialnych nowinek technologicznych i fantazyjnych efektów. Przede wszystkim oferuje wciągającą, zabawną i pełną emocji historię, którą widzowie śledzą z zapartym tchem już od pierwszej sceny. W tej odsłonie nasz ulubione czworonogi – Marshall, Chase, Skye, Rubble, Rocky, Zuma i Everest oraz ich opiekun Ryder, znów stają przed ogromnym wyzwaniem. W Zatoce Przygód ma się odbyć Wielki Wyścig, w którym zmierzyć się mają pani Goodway – burmistrzyni Zatoki Przygód, z panem Humdingerem – burmistrzem Mglistej Osady. Niestety pani Goodway znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a Psi Patrol musi ją nie tylko odnaleźć, ale także zastąpić w zawodach. Historia ma jednak za zadanie nie tylko bawić, ale i uczyć. Płynie z niej bardzo wartościowy przekaz mówiący o tym, jak ważna jest praca zespołowa, przyjaźń i pomaganie sobie nawzajem. Zasiadające na widowni dzieci mają szasnę przekonać się, że każdy z nas jest unikatowy, jedyny w swoim rodzaju, a nasze indywidualne cechy charakteru i talenty mogą okazać się niezwykle pożyteczne w rozmaitych, wymagających okolicznościach.

Wkrótce opisane przygody członków Psiego Patrolu będzie można śledzić na scenach aż ośmiu miast w Polsce. Pokazy rozpoczną się już pod koniec października i potrwają aż do drugiej połowy grudnia.

Psi Patrol “Wielki wyścig” live – harmonogram:

 • 29-30.10 – Łódz, Atlas Arena, 
 • 4-6.11 – Wrocław, Hala Orbita, 
 • 11-13.11 – Szczecin, Netto Arena, 
 • 19-20.11 – Katowice, Spodek, 
 • 25-27.11 – Warszawa, COS Torwar, 
 • 3-4.12 – Gliwice, Arena Gliwice, 
 • 9-11.12 – Gdynia, Gdynia Arena, 
 • 16-18.12 – Kraków, Tauron Arena Kraków.

Psi Patrol live “Wielki wyścig” – bilety

Sprzedaż biletów wystartowała 1 września. Można je zakupić przez internet, np. poprzez stronę eBilet.pl (pod tym linkiem). Zgodnie z regulaminem dzieci do lat 2 mają zagwarantowany wstęp bezpłatny, jednak bez miejsca siedzącego. Rodzice bądź opiekunowi powinni jednak posiadać przy sobie dokument potwierdzający wiek dziecka.

Psi Patrol live show – ceny biletów:

Kategoria 1: 209zł
Kategoria 2: 169zł
Kategoria 3: 139zł
Kategoria 4: 109zł
Kategoria 5: 79zł

Rodzice pytają o spektakl z Psim Patrolem

Psi Patrol “Wielki wyścig” bilety – ile kosztują?

Bilety na Psi Patrol “Wielki wyścig” można kupić wyłącznie online, a ich cena zależy od kategorii: Kategoria 1: 209zł, Kategoria 2: 169zł, Kategoria 3: 139zł, Kategoria 4: 109zł, Kategoria 5: 79zł.

Psi Patrol przedstawienie – gdzie obejrzeć?

Przedstawienie Psi Patrol “Wielki wyścig” odbędzie się w ośmiu miastach w Polsce: 29-30.10 – Łódz, 4-6.11 – Wrocław, 11-13.11 – Szczecin, 19-20.11 –Katowice, 25-27.11 – Warszawa, 3-4.12 – Gliwice, 9-11.12 – Gdynia, 16-18.12 – Kraków.

Spektakl Psi Patrol Warszawa 2022 – kiedy?

25-27 listopada.

###


Psi Patrol Live „Wielki Wyścig”

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” zawita z najlepszą rodzinną rozrywką aż do 8 miast! Niezwykle popularne i uwielbiane na całym świecie pieski pojawią się w Polsce na wyjątkowych spektaklach. Do zobaczenia jesienią w Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach, Warszawie, Gliwicach, Gdyni i w Krakowie! Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” bilety już w sprzedaży.

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” bilety

Sprzedaż biletów wyłącznie online.
 
Ceny biletów:

 • Kategoria 1: 209zł
 • Kategoria 2: 169zł
 • Kategoria 3: 139zł
 • Kategoria 4: 109zł
 • Kategoria 5: 79zł

Dzieci do 2 roku życia: wstęp bezpłatny, bez miejsca siedzącego. Warunkiem wstępu na przedstawienie jest posiadanie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka.

Bilety dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózku inwalidzkim: prosimy o kontakt pod adresem mailowym: niepelnosprawni@ebilet.pl

Bilet upoważnia do wejścia wyłącznie na przedstawienie, którego data i godzina są na nim wydrukowane. Wymiana biletu nie będzie możliwa, a osoby z nieodpowiednimi biletami nie będą wpuszczane na spektakl. Prosimy o przemyślane zakupy biletów oraz sprawdzenie daty i godziny widniejącej na bilecie zaraz po zakupie.

Regulamin wydarzenia znajduje się TUTAJ.

O spektaklu Psi Patrol Live „Wielki Wyścig”

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” to niezwykłe przedstawienie przepełnione akcją i muzyką, podczas którego cała rodzina będzie śpiewać i tańczyć razem z ulubionymi szczeniakami.

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” to idealna rozrywka dla całej rodziny, która dostarczy dzieciom niezapomnianych wspomnień i pozwoli im spotkać ukochane postaci z bajki. Od czasu debiutu w 2016 roku, Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” obejrzało już blisko 4,5 miliona widzów z ponad 40 krajów. To interaktywne przedstawienie w broadwayowskim stylu angażuje publiczność i pozwala reagować w czasie rzeczywistym na sceniczną akcję. Dajcie się wciągnąć w taniec Hop Hop Boogie, pomóżcie pieskom uratować panią burmistrz Goodway i wygrać wyścig! Połączenie klasycznej teatralnej scenografii z nowoczesną technologią multimedialną, przeniesie całą rodzinę do realistycznego świata Psiego Patrolu, w tym także do takich miejsc z kultowej bajki jak: Zatoka Przygód, Baza, Wyspa Fok, Farma Yumi i Góra Jake'a.

Fabuła

Nadszedł dzień Wielkiego Wyścigu Zatoki Przygód, w którym zmierzy się pani Goodway – burmistrzyni Zatoki Przygód, z panem Humdingerem – burmistrzem Mglistej Osady. Niestety pojawił się problem - Pani Goodway gdzieś zniknęła! Psi Patrol rusza na ratunek! Ryder zwołuje Marshalla, Chase’a, Skye, Rubble’a, Rocky’ego, Zumę i Everesta - pieski ruszają na poszukiwania pani burmistrz, a jednocześnie ratują sytuację zastępując ją w wyścigu. Dzięki swoim unikalnym umiejętnościom i pracy zespołowej, psiaki pokazują, że „żadne zadanie nie jest za duże, żaden piesek nie jest za mały”. W tej wyjątkowej historii, Ryder i pieski udzielają ważnych lekcji dla małych i dużych - na temat postaw obywatelskich, kompetencji społecznych i rozwiązywania problemów, dokonując heroicznych czynów w wyścigu do mety. A wszystko z pomocą muzyki, tańca!

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” - daty spektakli

 • 29-30.10 - ŁÓDŹ, ATLAS ARENA
 • 4-6.11 - WROCŁAW, HALA ORBITA
 • 11-13.11 - SZCZECIN, NETTO ARENA
 • 19-20.11 - KATOWICE, SPODEK
 • 25-27.11 - WARSZAWA, COS TORWAR
 • 3-4.12 - GLIWICE, ARENA GLIWICE
 • 9-11.12 - GDYNIA, GDYNIA ARENA
 • 16-18.12 -KRAKÓW, TAURON ARENA KRAKÓW

Za produkcję odpowiadają Alter Art Show, Nickelodeon i VStar Entertainment Group.

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil, Disney On Ice oraz Monster Jam.

VStar Entertainment Group to wiodąca firma rozrywkowa i producent niezapomnianych przeżyć na żywo dla widzów w USA i na całym świecie. Mając prawie 40-letnie doświadczenie we wszystkich aspektach produkcji i zarządzania wydarzeniami, VStar dostarcza gotowe rozwiązania dla pokazów teatralnych, interaktywnych wystaw i aktywacji marek. VStar tworzy również zabawki i kostiumy, scenografie na dużą skalę, dekoracje i instalacje 3D. 

Nickelodeon to lider w dziedzinie rozrywki dla dzieci, którego zróżnicowana, globalna działalność obejmuje programy i produkcję telewizyjną w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, a także produkty konsumenckie, cyfrowe, wydawnictwa i filmy fabularne.

Spin Master Corp. (TSX:TOY) to wiodąca globalna firma zajmująca się rozrywką dla dzieci, tworząca wyjątkowe wrażenia z zabawy dzięki zróżnicowanemu portfolio innowacyjnych zabawek, franczyz rozrywkowych i gier cyfrowych. Spin Master jest najbardziej znany z takich marek jak: PAW Patrol®, Bakugan®, Kinetic Sand®, Air Hogs®, Hatchimals®, Rubik’s Cube® i GUND®. Zatrudniając blisko 2000 pracowników w 28 biurach na całym świecie, Spin Master dystrybuuje produkty w ponad 100 krajach.

###

From IKNW:

Gliwice: PSI PATROL LIVE! „WIELKI WYŚCIG” W ARENIE GLIWICE – 3 i 4 grudnia!

Niezwykle popularne i uwielbiane na całym świecie pieski przyjadą już wkrótce do Gliwic! Przedstawienie Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” można będzie obejrzeć w Arenie Gliwice 3 i 4 grudnia. Bilety na to niesamowite wydarzenie można jeszcze kupić na alterartshow.pl, a w dniach przedstawień dostępne będą także w kasie biletowej.

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” to niezwykłe przedstawienie przepełnione akcją i muzyką, podczas którego cała rodzina będzie śpiewać i tańczyć razem z ulubionymi szczeniakami. W tym roku można je zobaczyć w 8 miastach w Polsce (Łódź, Wrocław, Szczecin, Katowice, Warszawa, Gliwice, Gdynia, Kraków) od 29 października do 18 grudnia.

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” jest idealną rozrywką dla całej rodziny, dostarczającą dzieciom niezapomnianych wspomnień i pozwolającą im spotkać ukochane postaci z bajki. Od czasu debiutu w 2016 roku, Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” obejrzało już blisko 4,5 miliona widzów z ponad 40 krajów. To interaktywne przedstawienie w broadwayowskim stylu angażuje publiczność i pozwala reagować w czasie rzeczywistym na sceniczną akcję. Dajcie się wciągnąć w taniec Hop Hop Boogie, pomóżcie pieskom uratować panią burmistrz Goodway i wygrać wyścig! Połączenie klasycznej teatralnej scenografii z nowoczesną technologią multimedialną, przeniesie całą rodzinę do realistycznego świata Psiego Patrolu, w tym także do takich miejsc z kultowej bajki jak: Zatoka Przygód, Baza, Wyspa Fok, Farma Yumi i Góra Jake’a.

Opis spektaklu:

Nadszedł dzień Wielkiego Wyścigu Zatoki Przygód, w którym zmierzy się pani Goodway – burmistrzyni Zatoki Przygód, z panem Humdingerem – burmistrzem Mglistej Osady. Niestety pojawił się problem: Pani Goodway gdzieś zniknęła! Psi Patrol rusza na ratunek! Ryder zwołuje Marshalla, Chase’a, Skye, Rubble’a, Rocky’ego, Zumę i Everesta – pieski ruszają na poszukiwania pani burmistrz, a jednocześnie ratują sytuację zastępując ją w wyścigu. Dzięki swoim unikalnym umiejętnościom i pracy zespołowej, psiaki pokazują, że „żadne zadanie nie jest za duże, żaden piesek nie jest za mały”. W tej wyjątkowej historii, Ryder i pieski udzielają ważnych lekcji dla małych i dużych – na temat postaw obywatelskich, kompetencji społecznych i rozwiązywania problemów, dokonując heroicznych czynów w wyścigu do mety. A wszystko z pomocą muzyki, tańca!

29-30.10 – ŁÓDŹ, ATLAS ARENA

4-6.11 – WROCŁAW, HALA ORBITA

11-12.11 – SZCZECIN, NETTO ARENA

19-20.11 – KATOWICE, SPODEK

25-27.11 – WARSZAWA, COS TORWAR

3-4.12 – GLIWICE, ARENA GLIWICE

9-11.12 – GDYNIA, GDYNIA ARENA

16-18.12 – KRAKÓW, TAURON ARENA KRAKÓW

Więcej informacji na www.alterartshow.pl

Za produkcję odpowiadają Alter Art Show, Nickelodeon i VStar Entertainment Group.

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil, Disney On Ice oraz Monster Jam. Szczegóły na: www.alterartshow.pl.

VStar Entertainment Group to wiodąca firma rozrywkowa i producent niezapomnianych przeżyć na żywo dla widzów w USA i na całym świecie. Mając prawie 40-letnie doświadczenie we wszystkich aspektach produkcji i zarządzania wydarzeniami, VStar dostarcza gotowe rozwiązania dla pokazów teatralnych, interaktywnych wystaw i aktywacji marek. VStar tworzy również zabawki i kostiumy, scenografie na dużą skalę, dekoracje i instalacje 3D. Szczegóły na www.vstarentertainment.com.

info: Arena Gliwice

Nickelodeon to lider w dziedzinie rozrywki dla dzieci, którego zróżnicowana, globalna działalność obejmuje programy i produkcję telewizyjną w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, a także produkty konsumenckie, cyfrowe, wydawnictwa i filmy fabularne. Więcej informacji na  www.nickpress.com.

Spin Master Corp. (TSX:TOY) to wiodąca globalna firma zajmująca się rozrywką dla dzieci, tworząca wyjątkowe wrażenia z zabawy dzięki zróżnicowanemu portfolio innowacyjnych zabawek, franczyz rozrywkowych i gier cyfrowych. Spin Master jest najbardziej znany z takich marek jak: PAW Patrol®, Bakugan®, Kinetic Sand®, Air Hogs®, Hatchimals®, Rubik’s Cube® i GUND®. Zatrudniając blisko 2000 pracowników w 28 biurach na całym świecie, Spin Master dystrybuuje produkty w ponad 100 krajach. Wiecej informacji na www.spinmaster.com.

###


Follow NickALive! on Twitter, RedditInstagramFacebookGoogle NewsTumblrvia RSS and more for the latest Nickelodeon Preschool, Nick Jr. Polska and PAW Patrol News and Highlights!

No comments:

Post a Comment

Have your say by leaving a comment below! NickALive! welcomes friendly and respectful comments. Please familiarize with the blog's Comment Policy before commenting. All new comments are moderated and won't appear straight away.