Thursday, June 23, 2022

Nickelodeon Poland to Host 'Nick Cup' Tournament to Celebrate Children's Day 2022

Nick News Brief: Nickelodeon Poland (Polska) has announced that, to celebrate Children's Day (Dnia Dziecka), they'll be hosting their second annual "Nickelodeon Cup" tournament, which invites kids to vote for their favourite Nickelodeon shows via Nickelodeon Polska's Instagram Stories! The show that receives the most votes will be broadcast on Nickelodeon the weekend of June 4-5 between 12:15-15:00.Na Nickelodeon powraca turniej o tytuł ulubionego serialu z okazji Dnia Dziecka


Nickelodeon oddaje antenę w ręce młodych widzów. Już teraz widzowie mogą decydować o tym, jaki serial zostanie wyemitowany w formie maratonu w weekend 4-5 czerwca. Stacja przygotowała także niespodziankę w postaci zupełnie nowego programu.

Turniej o serialowy Puchar Nickelodeon właśnie wystartował. Przez następne 3 tygodnie młodzi widzowie będą mogli głosować na swoich faworytów, aby wyłonić spośród nich zwycięzcę, który otrzyma tytuł najlepszego serialu kanału. Co więcej, maraton zwycięskiego serialu zostanie wyemitowany z okazji Dnia Dziecka, w weekend, 4-5 czerwca w godz. 12:15-15:00 na antenie Nickelodeon.

W ubiegłym roku w finale turnieju znaleźli się „SpongeBob Kanciastoporty” i „iCarly”. Najwięcej głosów otrzymał serial „iCarly”, a tym samym to właśnie on został ulubieńcem widzów! Kto okaże się faworytem tym razem? Do pojedynku staną „SpongeBob Kanciastoporty”, „Koralowy Obóz”, „Smerfy”, „Pełzaki”, „Niebezpieczny Henryk”, „Niebezpieczny Oddział”, „Dzieciaki do wynajęcia” oraz zupełnie nowy serial – „Patryk Rozgwiazda Show”.


Aby wesprzeć swój ulubiony serial w wyścigu o puchar, wystarczy odwiedzić profil Nickelodeon Polska na Instagramie i w Stories zagłosować na faworyta. Głosowania odbędą się w terminach:

  • 13 maja „SpongeBob Kanciastoporty” vs. „Koralowy Obóz”
  • 16 maja „Smerfy” vs. „Pełzaki”
  • 19 maja „Niebezpieczny Henryk” vs. „Niebezpieczny Oddział”
  • 23 maja „Dzieciaki do wynajęcia” vs. „Patryk Rozgwiazda Show”

Akcji towarzyszy kampania promocyjna, której kreację stworzył wewnętrzny dział marketingu Paramount Global, media planował dom mediowy Wavemaker. Kampania objęła kanały własne Paramount Global  oraz kampanię display w mediach społecznościowych. Partnerem akcji jest Energylandia, największy w Polsce park rozrywki.

###


Wystartował „Serialowy Puchar Nickelodeon 2022”


Nickelodeon „Serialowy Puchar Nickelodeon”Nickelodeon oddaje antenę w ręce widzów. Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka na antenę kanału Nickelodeon powraca turniej o tytuł „Ulubionego serialu” („Serialowy Puchar Nickelodeon”). Widzowie mogą decydować o tym, jaki serial zostanie wyemitowany w formie maratonu w weekend 4-5 czerwca br. Stacja przygotowała także niespodziankę w postaci zupełnie nowego programu. Do pojedynku staną „SpongeBob Kanciastoporty”, „Koralowy Obóz: młodzieńcze lato SpongeBoba”, „Smerfy”, „Pełzaki”, „Niebezpieczny Henryk”, „Niebezpieczny Oddział”, „Dzieciaki do wynajęcia” oraz nowy serial - „Patryk Rozgwiazda Show”. W ubiegłym roku najwięcej głosów otrzymał serial „iCarly”.

Nickelodeon „Serialowy Puchar Nickelodeon”

Turniej o „Serialowy Puchar Nickelodeon” właśnie wystartował. Przez następne 3 tygodnie młodzi widzowie będą mogli głosować na swoich faworytów, aby wyłonić spośród nich zwycięzcę, który otrzyma tytuł „Najlepszego serialu kanału”. Co więcej, maraton zwycięskiego serialu zostanie wyemitowany z okazji Dnia Dziecka (w środę, 1 czerwca br.), w weekend 4-5 czerwca br. w godz. 12:15-15:00 na antenie stacji Nickelodeon.

W ubiegłym roku w finale turnieju znaleźli się „SpongeBob Kanciastoporty” (więcej tutaj) i „iCarly” (więcej tutaj). Najwięcej głosów otrzymał serial „iCarly”, a tym samym to właśnie on został ulubieńcem widzów. Kto okaże się faworytem tym razem? Do pojedynku staną „SpongeBob Kanciastoporty”, „Koralowy Obóz: młodzieńcze lato SpongeBoba” (więcej tutaj), „Smerfy” (więcej tutaj i tutaj), „Pełzaki”, „Niebezpieczny Henryk” (więcej tutaj), „Niebezpieczny Oddział” (więcej tutaj), „Dzieciaki do wynajęcia” oraz zupełnie nowy serial - „Patryk Rozgwiazda Show”.


Aby wesprzeć swój ulubiony serial w wyścigu o puchar należy odwiedzić profil Nickelodeon Polska na Instagramie i w Stories zagłosować na faworyta (przejdź na stronę). Głosowania odbędą się w terminach: w piątek, 13 maja br. „SpongeBob Kanciastoporty” vs. „Koralowy Obóz: młodzieńcze lato SpongeBoba”, w poniedziałek, 16 maja br. „Smerfy” vs. „Pełzaki”, w czwartek, 19 maja br. „Niebezpieczny Henryk” vs. „Niebezpieczny Oddział”, w poniedziałek, 23 maja br. „Dzieciaki do wynajęcia” vs. „Patryk Rozgwiazda Show”.

- Wszystkich widzów serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy podczas turnieju o tytuł najlepszego serialu na Nicku - zachęca nadawca. Akcji towarzyszy kampania promocyjna, której kreację stworzył wewnętrzny Dział Marketingu Paramount Global, media planował dom mediowy Wavemaker. Kampania objęła kanały własne Paramount Global oraz kampanię display w mediach społecznościowych. Partnerem akcji jest park rozrywki Energylandia.

###

Nickelodeon Poland - Alvinnn!!! and the Chipmunks - Promo (May 2022)


New announcer after 14 years

Nickelodeon Poland - "Warped" Premiere Continuity (May 30th, 2022)


Nickelodeon Poland - Alvinnn!!! and the Chipmunks - New Episodes - Promo (June 2022)


Nickelodeon Poland - Power Party Marathons - Promo (June 2022)


From media2.pl:

Play odkodował telewizyjny pakiet Kids

• Z okazji Dnia Dziecka pakiet Kids będzie dostępny dla wszystkich użytkowników Play Now i Play Now TV z dekoderem TV BOX.

Do 5 czerwca 2022 roku Play udostępnia bez dodatkowych opłat 11 kanałów telewizyjnych oraz treści VOD. W skład pakietu wchodzą kanały Nick Jr, Boomerang, MiniMini+, Nickelodeon, Cartoon Network, teleTOON+, CBeebies, POLSAT JimJam, Baby TV, ducktv, Da Vinci.

Osoby, które po 5 czerwca będą chciały dalej oglądać treści z pakietu Kids, będą mogły skorzystać z okresu próbnego przez 30 dni, po tym okresie cena to 10 zł miesięcznie.

Play Now to usługa, która zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, przez stronę playnow.pl, Smart TV LG i Samsung z systemami WebOS i Tizen, dekoderze PLAY NOW TV BOX i innych urządzeniach z systemem Android TV.

###


Polsat Box z okazji Dnia dziecka udostępnił 10 dziecięcych kanałów

Z okazji Dnia Dziecka Polsat Box na miesiąc udostępnił bezpłatnie 10 kanałów dziecięcych.

W ramach otwartego okna do 30 czerwca można oglądać: Boomerang (pozycja 511), Cartoon Network (pozycja 510), Cbeebies (pozycja 504), Da Vinci (pozycja 513), Disney Channel (pozycja 520), Disney Junior (pozycja 521), Nick Jr. (pozycja 501), Nickelodeon (pozycja 500), NickToons (pozycja 502) i TeenNick (pozycja 503).

Wszystkie kanały można oglądać zarówno w domu za pośrednictwem dekodera, jak i w aplikacji Polsat Box Go na urządzeniach mobilnych. Treści są również dostępne online w aplikacji Polsat Box Go.

Bajki dla dzieci w języku ukraińskim

W Polsat Box i Polsat Box Go od trzech tygodni dostępny jest również kanał oferujący treści dla dzieci w języku ukraińskim - Nickelodeon Ukraine Pluto TV. Prezentuje on programy znane z anten Nickelodeon i Nick Jr., m.in.: „Spongebob Kanciastoporty”, „Pingwiny z Madagaskaru”, „Psi Patrol” i „Blaze i Megamaszyny”.

Nickelodeon Ukraine Pluto TV jest dostępny bez opłat do lipca br. w Polsat Box na pozycji 509 (w telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej) oraz Polsat Box Go (w ramach bezpłatnego pakietu Polsat Box Go Ukraina, który łącznie zawiera 10 różnorodnych kanałów w języku ukraińskim).

###


Netia – 10 kanałów dla dzieci bez opłat

Z okazji Dnia Dziecka, od dziś (1 czerwca) aż do końca czerwca, Netia udostępnia bez dodatkowych opłat 10 kanałów dla dzieci. Na stronach Netii powstała też specjalna strefa dla najmłodszych klientów operatora.

dla dzieci

Okno otwarte w usłudze telewizyjnej Netii uruchomione z okazji Dnia Dziecka obejmuje 10 kanałów: Boomerang (pozycja EPG 103), Cartoon Network (112), CBeebies (101), Da Vinci (39), Disney Channel (110), Disney Junior (106), Nick Jr. (102), Nickelodeon Polska (114), , NickToons (113),  TeenNick (117).

Na stronie https://www.netia.pl/pl/dzien-dziecka która powstała specjalnie z okazji Dnia Dziecka, widzowie znajdą m.in. propozycje najciekawszych treści prezentowanych na kanałach „odkodowanych” w czerwcu. Ze strony można tez pobrać materiały edukacyjne dla dzieci w plikach pdf, przygotowane we współpracy z nadawcami.

Telewizor Hisense 55A7GQ – jak sprawdził się u mnie?

W ofercie telewizyjnej Netii dostępny jest również bez dodatkowych opłat kanał dla dzieci w języku ukraińskim – Nickelodeon Ukraine Pluto TV. Oferuje on najlepsze programy dla dzieci znane z anten Nickelodeon i Nick Jr. Nickelodeon Ukraine Pluto TV znajduje się na pozycji EPG 107 i będzie dostępny promocyjnie do lipca br.

###

Nickelodeon Poland - Game Shakers - Promo (July 2022)Originally published: May 17, 2022.

Follow NickALive! on Twitter, RedditInstagramFacebookGoogle NewsTumblrvia RSS and more for the latest Nickelodeon Polska News and Highlights!

No comments:

Post a Comment

Have your say by leaving a comment below! NickALive! welcomes friendly and respectful comments. Please familiarize with the blog's Comment Policy before commenting. All new comments are moderated and won't appear straight away.